Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan hesegessem el a gondola...

Hogyan hesegessem el a gondolatot, hogy mindenki velem foglalkozik?

Figyelt kérdés
Harmadik éve triatlonozok. A vírus miatti korlátozások óta (március) nem edzettem, így ez az 5 hónap alatt nagyon elhíztam (+15 kg). Holnap újra elkezdem az edzéseket. Nagyon várom már, mert tudom, hogy mennyire jó érzés lesz utána. Ennek ellenére nagyon félek, hogy mit fognak mondani a csapattársak és edzők, hogy ilyen kövér vagyok. Tudom, hogy valószínűleg senkit nem fog nagyon érdekelni, csak bennem van ez a félsz, hogy kiröhögnek stb. Szerintetek hogyan tudnék átlendülni ezen? Tudom, hogy már az elég nagy királyságnak számít, hogy újra elkezdem ennyi kihagyás meg túlsúly mellett. Szóval, hogyan mit tennétek a helyemben? Hogyan lépnétek ezen túl? Amúgy, természetesen diétázásba kezdek a rendszeres edzés mellé. 22F

2020. aug. 31. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Huhh hát sajnos, ha ezt mind tudod, amit felsoroltál, akkor sokmindent már nem lehet mondani, ami esetleg nyugatató lehet. Igazad van, hogy senkit nem fog érdekelni, hogy meghíztál, de lehet azt majd megjegyzik, hogy milyen jól nézel ki, mert lefogytál. Egyébként pár hónapja hallottam először azt a mondatot, hogy olyan dologgal, ami nem fog 5 év múlva számítani, azzal öt percnél tovább nem szabad foglalkozni. Rengeteg dologra rámondható, és talán segít, én azóta nem kapom fel a vizet olyan sokszor, mert hát miért stresszeljek rá, hisz 5 év múlva nem is fogok rá emlékezni.

A te esetedben szintúgy 5 év múlva már nem fogsz rá emlékezni, hogy attól féltél, hogy mit fognak rád mondani, szóval nem szabad 5 percnél tovább stresszelni rajta.

2020. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogyan nem lehet észrevenni legkésőbb az 5.plusz kiló körül, hogy baj van? Akkor már a ruha is jelzi.
2020. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Észrevettem én a 2. kg-nál. Csak nem volt prioritás.
2020. szept. 2. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!