Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen probiotikumot szedtek?...

Milyen probiotikumot szedtek? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt tanácsolta, szedjek probiotikumot, hosszabb távon, és natúr joghurtot, kefirt. Azt nem mondta, konkrétan milyet szedjek. Mi vált be nektek? Felborult a bélflóra egyensúly, a sok antibiotikum miatt. Mit ajánlotok?

2020. szept. 27. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én normaflore-t vagy a JutaVit Probium 6+ inulin-t szedtem antibiotikum után és közben is.
2020. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Most én is Jutavit probiotikum vettem. Nagyon drágák ezek a szerek, és nekem legalább 3.hónapig kell szedni. Az orvos szerint a patikában segítenek választani, hát nem nagyon tudtak mit mondani.
2020. szept. 27. 14:51
 3/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Látom Wonny, Te végigmész az összes olyan étrendkiegészítőn, amit végigzongoráztunk mi is. Itt összefoglaltam az eddigieket: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__107096.. Ezt annyival egészíteném ki, hogy folynak kutatások arra is, hogy bizonyos kórképeknél mely törzsek hatásosak. Ha van tehát valamilyen speciális problémád, akkor lehet, hogy találsz rá szakcikket, milyen törzs bizonyult hatásosnak rá. Sajnos főleg csak angolul.
2020. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, te már máskor is sokat segítettél. Igen, már teljesen össze vagyok zavarodva, annyi rengeteg termék van.
2020. szept. 28. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!