Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Voltam gyomortükrözésen, de...

Voltam gyomortükrözésen, de nem vett kenetet. Biztos, hogy reflux okozza a nyelőcsőgyulladásom?

Figyelt kérdés

5 hónapja tartó nehéznyelésem van , egyik napról a másikra éreztem, hogy valami nem jó. Falatelakadás érzés, sokszor enni és inni is alig tudok a nyelés miatt.

Elmentem gyomortükrözésre, ott megállapították, hogy GERD (nyelőcsőgyulladás) Nyitott gyomorszáj, és hiatus hernia (rekeszizomsérv)


Azt mondta nem vett kenetet, mert nem látta szükségesnek.

De mi van akkor, ha a nyelési panaszaimat egy candida gomba okozza, és nem is a sav?????

24/L


2020. okt. 9. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az látszott volna biopszia nélkül is, mert akkor fehér felrakódás van a nyelőcsövön. A gyomornyálkahártya kinézetéből, a hiatus herniából meg a nyitott gyomorszájadból fakadóan ez elég egyértelmű diagnózisnak tűnik. Biztos javasolt gyógyszert, és majd vissza kell menni kontrollra
2020. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
protonpumpa gátlót, amit már előtte is szedtem hónapokig, de nem javul...h2 blockert kell majd szedjek, de félek az se fog segíteni... enni semmit se tudok
2020. okt. 10. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
hívd a papot lassan időszerű lesz úgyis, az legalább feladja neked a kenetet
2020. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De tróger vagy utolsó
2022. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!