Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan vészeljem át az éjszaká...

Zotya... kérdése:

Hogyan vészeljem át az éjszakás műszakot? Van valami tanácsotok? Nekem kínszenvedés, főleg úgy 3 óra után.

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi éjszakád van egymás után? Ha több mint kettő nap, akkor meg kell próbálnod napközben legalább hat-nyolc órát aludni. Én éjszakásban tudtam szundítani egy-két órát, mert csak ügyelet volt, hajnal kettő után megállt az élet. De rosszabb volt a kétórás szundiból felkelni, mint fent maradni.
2020. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen meló?


Robot a szag mellett, vagy dugod a nővéreket a kórházban?

2020. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gyári munka.
2020. okt. 27. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:

3.-ra.


Sok helyen szól a zene, vagy szétdobják a melót. Azaz, 10-ből 5 melózik, a másik 5 alszik, majd a műszak felénél csere.


Amúgy meg nem számít, hogy mit mutat az óra? Napi 8 óra, az 8 óra, mindegy, hogy kint sötét, vagy napsütés van.

2020. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!