Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom tovább folytatni az...

Nem tudom tovább folytatni az életem mert egy kínszenvedés. Most beteg vagyok és még van pár napom vagy 1-2 hetem végig gondolni mi legyen. Változtatnom KELL de fogalmam sincs hogy?

Figyelt kérdés
Azt hiszem magamat betegítettem meg mert nem bírtam tovább a napi mókuskereket. Elfogyot minden erőm és most még az is jobb, hogy így vagyok mintha dolgoznom kéne menni. Keressek másik állást. Talán jogos. De nagyon speciális területen dolgozom és ez nem ilyen egyszerű. A semmire pedig nem mondhatok fel mert anyagilag kicsúszna a lábam alól a talaj. Alapvetöen szeretem a munkám csak a 8-16.30 mókuskereket utálom meg azt, hogy hiába dolgozom jól sosincs semmi elismerés még szóban sem. Mindig csak a tüskét keresik amibe bele lehet kötni. Ez olyan mérgező. Mire meggyógyulok új főnököm lesz. Ami talán pozitív változást hozhat. De nem tudom össze vagyok zavarodva és félek. Talán csak másképp kéne hozzáállnom a dolgokhoz. Ti mit csinálnátok?
2019. okt. 9. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbben imádják a munkájukat...
2019. okt. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Engem is a rosszullét kerülget ettől a mókuskeréktől, de megoldást nem könnyű rá találni. - Olyat, ami mindenkinek megfelel. Ha minden összejön, nekem sikerül a számomra legjobbat.

2019. okt. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne a semmire mondj fel, hanem gyűjtögess, minden hónapban tegyél félre. Amikor már van egy kis megtakarításod, akkor kereshetsz új munkát. Egyébként mit dolgozol? Ebben a munkakörben lenne esély egy rugalmasabb időbeosztásra?
2019. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rugalmasabb beosztásra nincs lehetőség. Talán lekérhetném magam 4 vagy 6 órásra csak az nagyon kevés pénz és nyugdíj szempontjából is problémás. Korábban próbáltam így. Csak 2.5 napot dolgoztam a héten. Mellette tanultam akkor emiatt nem is tudtam volna 8 órában dolgozni. Mellette alkalmi munkákat vállaltam. Jól éreztem magam csak ennivalóra is alig volt pénzem. Az alkalmi munkák bizonytalanok voltak és nagyon keveset fizettek.
2019. okt. 9. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!