Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik olyan hogy tökéletes...

Létezik olyan hogy tökéletes alvás , vagy esetleg úgy fel lehet kelni hogy nem fáradtan vagy még tudnál aludni (röviden ki vagytok aludva) ?

Figyelt kérdés

hogyan lehet úgy aludni pl hétvégén mert csak akkor menne :D, hogy tisztán és fájdalom mentes legyen a kelés , tudjátok mint mikor majdnem hogy úgy keltek fel hogy nagyon jól érzitek magatokat a bőrötökben és kivagytok aludva...


számít persze a táplálkozás ehhez is ugye ? a vitaminok és sok sok más dolgo is gondolom a sport is ugyan ide tartozik szokás szerint :D



2020. nov. 14. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalnod, hogy mennyi az alvásciklusod. Nekem például 3 és fél óra, így ha ebből alszom kettőt, az 7 óra, akkor vagyok kipihent. Ha többet, vagy kevesebbet alszom, már nem jó.
2020. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem több ébresztővel és pontos lefekvéssel sikerült elérni. Este 8-9 között futok, vagy most szobabicikli. Furdes, Vacsora... 10:30 kor fekszem. 11 körül elalszom. 5 kor 1 rezges a telefonon, 5:15 kor halk rövid hang, 5:30, 5:40, egyre hangosabb majd 5:50 kor olyan hang amire föl is ébredek, nem csak ébresztget. (amíg városban laktam ez kivitelezhetetlen volt.
2020. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!