Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lányok! Mennyit szellentetek...

Lányok! Mennyit szellentetek egy nap?

Figyelt kérdés

Ez ugye nőknél tabutéma, mert azok nem finganak, sőt még csak nem is wc-znek a legenda szerint ugyebár, tehát ezért is érdekelne, hogy igazából hogy is van ez?

Tehát írjátok fingás darabszám szerint



2020. nov. 24. 21:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hidd el van az a pont amikor már idegesít. 😂😂
2020. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Az a pukizós plázapicsa igazán jó csaj lehet gondolom ő sem utálja ha mások finganak körülötte 😀
2020. nov. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Én elég sokat szoktam pukizni, viszont nem tudom darabszámra pontosan megmondani, de mondjuk legyen átlagban 15-20/nap. Barátom örül neki, hogy nem szégyellem előtte és bátran kieresztem😂 mindig nevet ha nagyobbra sikeredik, vagy elismerően megdicsér, hogy ez igen.
2020. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
ez igen! nekem is kéne ilyen barátnő! aztán rendeznénk fingversenyeket
2020. nov. 30. 15:55
 15/25 Laylah ***** válasza:
Nem tudom, lehet velem van a baj, de nekem akár napok is el tudnak telni fingás nélkül, ha sikerül nagyvécékor nem rotyogtatni. Nagydolgomon kívül szerintem havonta sem fingok ötnél többet átlagban, engem az ilyen bab meg hasonlók sosem hatottak meg. :D
2020. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Jó csaj lehetsz 13-as 🙂😀
2020. dec. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

4-es, 5-ös és 9-es válaszoló vagyok.


Még mindig sikerül rendszeresen szellentgetni (persze egyedül...) Egy nap elég sokszor. Nem számolom az összmennyiséget.


Kicsit azért zavaró is tud lenni, hogy nincs nagyon megállás. Nem győzök olyan helyeket keresgélni, ahol várhatóan nem jár arra semmilyen "tanú".


Ui: ha nem tartanék attól, hogy privátban durva dolgokat írnának, akkor ismerkednék. De így?!


Üdv: 46/N

2020. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
17-es: hogyhogy nincs párod? hisz álomnő vagy!
2020. dec. 23. 17:01
 19/25 anonim ***** válasza:

Na, megint volt az imént egy durrantás... mint egy kisebb ágyúdörgés :D


Legalább nem kapok bélcsavarodást. Persze megfelelő körülmények között feltétlenül ki kell engedni. Ez is az élettel jár - egy biológiai folyamat, amit a helyén kell kezelni.


Párkapcsolat? Hát igen. Egyik kommentemben említést tettem egy Úriemberről (azóta már kaptam Tőle egy mókás elfenekelést - múlt hét csütörtökön.)


17-es válaszoló voltam.

2020. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%

Helyesbítek: Persze megfelelő körülmények között, DE(!) feltétlenül ki kell engedni.


Így már szerintem jobb/elfogadhatóbb a megfogalmazás...

2020. dec. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!