Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lányok! Mennyit szellentetek...

Lányok! Mennyit szellentetek egy nap?

Figyelt kérdés

Ez ugye nőknél tabutéma, mert azok nem finganak, sőt még csak nem is wc-znek a legenda szerint ugyebár, tehát ezért is érdekelne, hogy igazából hogy is van ez?

Tehát írjátok fingás darabszám szerint



2020. nov. 24. 21:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

17-es, 19-es és 20-as válaszoló vagyok.


Ma délután váratlanul kicsúszott egy puki belőlem - mint kiderült, nem voltam egyedül - pedig azt hittem, nem hallja senki.


Most pl. elég kellemetlenül éreztem magam emiatt az altemplomban. Remélem, hogy mihamarabb elfelejti az, aki hallotta ezt gázképződést jelző hangot.


Kénytelen voltam elnézést kérni és jelezni, hogy azt hittem, nincs is ott senki. Ezúttal tévedtem.


Az illető nagyon rendes volt, elnézte ezt a kis "balesetemet".

2021. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
én meg is dicsértelek volna! :)
2021. máj. 2. 21:08
 23/25 anonim ***** válasza:

Ma pedig iszonyúan égett a végbél lyukam, olyan gázok képződtek bennem. Azért ez nagyon kegyetlen is tud lenni (gondolom az ebédtől, amit fogyasztottam.) Nem eshetett jól a rántott gomba.


Egyfolytában azon kínlódtam, hogy visszatartsam azt a sok gázt, ami jönni akart belőlem. Természetesen nem sikerült sehogyan sem. (Még jó, hogy hangot tudtam tompítani, de a bűz elviselhetetlen lett volna, ha valakin nincsen maszk a közelben. Gondosan ügyeltem arra, hogy lehetőleg ne legyen a közelben senki.) Végig szerencsém volt ilyen tekintetben.


Nem mindig vicces, mert nagyon keserves emésztési zavart is tud jelezni. Sokan lehetnek így, csak erről általában nem írnak ki kérdés-válasz kombinációt. Mulatságosnak tartják azt, ami valójában nagyon zavaró egészségügyi probléma tud lenni.


Ui: na jó, a múlt vasárnapi puki egy kicsit azért volt "szándékos", mert tényleg azt hittem, hogy nincs senki a közelben... és úgy láttam, hogy belátható időn belül nem is jön senki. Mint már írtam, tévedtem.


21-es válaszoló voltam.

2021. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Amúgy nem haragszom Kérdező, megértelek. Nyugodtan tarthatod viccesnek a dolgot, csak nem mindig az.


21-es és 23-as válaszoló is én voltam.

2021. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
nem viccesnek tartom, hanem inkább érdekesnek, valamint kicsit izgatónak is...
2021. máj. 7. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!