Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kinek van igaza? Van egy jól...

Kinek van igaza? Van egy jól müködő régi típusú, higganyos lázmérő. Apunak mértünk lázat mai napon többször is. Szerinte, a 36,6 az már hőemelkedés?

Figyelt kérdés
Szóval idős apukám szerint a 36,6 vagy a 36,7 az már bajt jelez. Mondtam neki, a 37.fokig normális, az fölött hőemelkedés. Szerintetek is? Higganyos lázmérő.

#közérzet #hőemelkedés #Higganyos lázmérő
2020. dec. 8. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
37 foktól beszélünk hőemelkedésről.
2020. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
37,5-tol van hoemelkedes. Ferfi, csak hisztizik gondolom, mert egy picit megfazott :D
2020. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért is írtam ki a kérdést, hogy meggyőzzem, ez még nem hőemelkedés. Jaj, nagyon nehéz vele, már nagyon idős. Nincs semmi tünete amúgy.
2020. dec. 8. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


37-től beszélünk hőemelkedésről.

2020. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy hideg teát ivott tegnap, és azt mondta ő lázas, de nem is meleg sem az arca, sem a homloka.
2020. dec. 8. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem orvos mondta a 37,5-ot, de igazabol tokmindegy, mert elvileg nem is kene csillapitani 38-38,5-ig. Csak akkor ha az illeto nagyon rosszul van, amugy hagyni kell a szervezetet dolgozni.
2020. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!