Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a pokol történt velem?...

Mi a pokol történt velem? Alvás paralizis lehetet?

Figyelt kérdés

Szóval arra ébredtem fel , hogy a földön a küszöb előtt heverek négykézláb mert eszméletlenül be vertem a lábfejemet(hatalmasra fel dagadt) majd anyám jön rémültem mert nagyon hangosan orditotam ekkor olyan rosszul létt fogot el mint még soha egyezere fejfájás hányinger hajfájás remegés izzadás miután eljutottam wc-re ( de ottis a wc-n ülve majdnem el ájultam olyan rosszul voltam) utána 5 perc fekvés után elmúlt de nagyon durva volt és amikor próbáltam vissza aludni akkor bevillant , hogy mi történt.

Arra riadtam fel mintha valami meg fogta volna a láb fejem vagy valami álatt mászkálna rajta és úgy meg rémültem, hogy takarostol mindenestől sprinteltem át a másik szobába és ekkor estem el és ekkor tértem teljesen magamhoz ellöte még félig aludhatam.

Mi a fene lehetet ez? Valami alvás paralizis? Először azt hittem valami betegség miatt vagyok rosszul viszont azóta semmi tünetem szóval ettől a traumátol lehetett.

Valami ötlet valakinek?


2020. dec. 11. 03:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alvajárás?
2020. dec. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy rosszat álmodtál, vagy mászkált rajtad egy pók, vagy egér. Kaphattál pánikrohamot, a hirtelen felugrástól meg leesett a vérnyomásod. Ez az én elméletem.
2020. dec. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az alvásparalízis azt jelenti, hogy tudatodnál vagy de még sem tudsz mozdulni. Biztos, hogy nem az volt. Rossz álom + alvajárás, az eséstől és sérüléstől pedig rosszul lettél, ráadásul az írásod alapján be is pánikoltál kissé.
2020. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!