Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi történhetett...

Szerintetek mi történhetett velem, vagy létezhetett ilyen ez trauma vagy tényleg létezik pokol?

Figyelt kérdés
Még régebben anyumtól kérdeztem egy férfiről aki régen öngyilkos lett ,hogy hova jutott majd azt mondta a pokolba erre fől elfutottam nagy wc re és utánnan ahogy a akás kinézett egyszeréuen nincs rá szó és még az sazg is ami ott volt az dermesztő volt ahogy akanpék kinéztek és még nagy veszekedés is dúlott a szüleim között erre fel elfutottam másik szobába majd felébredtem szerintetek én járhattam a pokolban ?? vagy ez halálközeli élmény volt mert én megvagyok győződbe róla hogy a volt .
2020. máj. 4. 23:36
 1/6 A kérdező kommentje:
elnézést kellemetlen helyesírásért aki nem érti leírom ode
2020. máj. 4. 23:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak rosszat álmodtál
2020. máj. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem nem álmodtam ez tényleg megtörtént velem és még nagyon sok minden leírhataltan dolgok
2020. máj. 5. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy hívod.Amúgy a pokol meg a menny nem egy külön helység.(szerintem)Az a saját agyad terméke.Ha az ember rosszul cselekszik, a bűntudat és a szégyen lesz a pokol, meg a mások általi megvetés.A menny ugyanez,fordítva.Érted mire gondolok?
2020. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát lehet hogy naggyábol de szerintem pedig igen is létezik pokol egy másik világ más dimenzió
2020. máj. 5. 11:56
 6/6 világvége1 válasza:
Tényleg létezik pokol.
2020. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!