Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt olyan ember ,aki...

Van itt olyan ember ,aki Covidos volt és csak fáradékonyság volt a tünete?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Napok óta gyengének és fáradékonynak érzem magam , és bár tudom ,hogy ennek számtalan oka lehet , de tudom azt is ,hogy ez a Covid egyik gyakori tünete is. Más tünetem nincsen(láz, légszomj , szaglás- ízlés elvesztés)

Van itt olyan aki már át esett a Covidon , és csak ennyi tünete volt? Vagy melé biztosan jelentkezne más tünet is ha az lenne?

Válaszokat előre is köszönöm!



2020. dec. 31. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Én most estem át "valamin", ami talán covid volt.

Fáradt és álmos voltam napokig, hőemelkedésem volt, és 1 napig nem éreztem ízeket és szagokat.

Ahhoz képest, hogy cukorbeteg vagyok és magas a vérnyomásom, rosszabbra számítottam, bár ki tudja, mi jön még. 2 napja már jól vagyok, 1 hétig tartott ez az egész.

2020. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen, én is most jöttem ki a koronavírusból, de én nem csak fáradt voltam, kishíján majdnem meghaltam. Lélegeztetőgépen is voltam, újra is kellet éleszteni, a covid megtámadta az egész szervezetemet, de szerencsére itt vagyok és élek.
2020. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást 2-es! Nekem egy napig kis hőemelkedés, utána két hétig fáradékonyság, gyengeség. Semmi más tünetem nem volt.
2020. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nemrég derült ki,hogy anyám kovidos,és most én is kicsit szédölgök,meg fáradt vagyok,de úgy ver a szivem mint egy 50000 wattos mélynyomó....Szerintem lehetséges...
2020. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jajj 2es mielőbbi gyógyulást kívánok neked! 😔❤

Többieknek is köszönöm a válaszokat!

2020. dec. 31. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Én utána voltam elég rosszul,fáradékonyság volt és magas pulzusom volt utána kb 2 hétig.Alig bírtam 500 métert megtenni kifulladás nélkül.

2020. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
70%

Mi a párommal estünk át rajta.

Nagyjából 3 napig hihetetlen fáradtak és levertek voltunk. Semmi más tünetünk nem volt

2021. jan. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!