Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Letört fog kihuzása mennyire...

Letört fog kihuzása mennyire nehéz? Egy jó nagy darab hiányzik belőle. Már menthetetlen szerintem és ki szeretném huzatni. Majd nyilván pótolni is szeretném de félek.

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugi, ők kiszedi azt is, amiből már semmi nem is látszik az íny fölött, csak a gyökere van bent. radix
2021. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nekem volt egy csonka fogam, - nagyon fèltem elmenni a Fogorvoshoz, de erôt vettem magamon és elmentem vègûl is. Kaptam egy ijekciót, elzsibbadt a szám fele, majd kihúzta az orvos, ugy hogy meg sem éreztem! Csodálkoztam, hogy ennyit izgúltam ès ilyen egyszerû volt, fájdalmat se èreztem. Nem kell fèlned!
2021. jan. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajjajjj!
2021. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abszolut nem erzel semmit, nem kell felned. Nekem ketto is volt es nem ereztem semmit es kipiszkaltak. Vagyis az erzes hogy ott matat meg probalja kibillenteni azt ereztem (mivel csak a gyokerei voltak mar meg) de ez nem fajdalom. Valami tompa vegu palcaval billentgette ki oket.
2021. jan. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!