Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már menthetetlen vagyok?...

Már menthetetlen vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés
Nincs semmi életkedvem. Évek óta öngyilkossági gondolatoktól szenvedek, igazából gyerek korom óta. Hangulatjavítót is szedek egyébként. De még mindig vonz ez a gondolat, nem hagy békén. Ráadásul életkedvem sincsen. Azt hiszem halállal akarom magam büntetni, én sem értem teljesen. Csak nem akarok létezni. 34 N
2020. máj. 3. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Pszichiáter
2020. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak úgy tudom megértetni a többiekkel, hogy dühös vagyok, hogy nem néztek engem semmibe, hogy helytelenül bántak velem, ha durva öngyilokot követek el. De még így sem fognak megérteni sokan. Talán így akarom kimutatni a dühömet. Az arcomat is be vagdosom, a véremben áztatva találják majd a hullámat. És végre békére lel a lelkem.
2020. máj. 3. 12:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Sokat tesz a környezeted ráhatása is. Mármint egészen a gyerekkorodtól számítva hogy kikkel vagy körülvéve, milyen emberekkel, viszont ez se száz százalék.


Érzel, vagy tudsz konkrét okokat, vagy bármi olyasmit ami ezt az egészet megalapozta?

Hülyeség ráfogni hogy "csak úgy", mert ahogy minden másnak, ennek is van kiindulási pontja.

2020. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha az ember már el van könyvelve egy senkinek, mert ugye szegény is vagyok, és hülyének néznek, bolondnak, meg nem tudom. Csak egy hülye depressziós bolond leszek, aki kinyírta magát. Úgysem ért semmit az élete. Tudom hogy ezt fogják gondolni és érezni. De az már mindegy. Semmit nem veszít a világ.. És én sem.
2020. máj. 3. 12:26
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha mondjuk nem törekednél arra, hogy megértsenek, akkor sokkal egyszerűbb lenne vagy ha mondjuk a kommunikációdat fejlesztenéd vagy ha rájönnél, hogy minimális számú embert érdekli a másik ember nyomora. Akkor szerintem jobb életed lehetne és tudnál valami értelmeset csinálni. Nem kell ilyenből ügyet csinálni.
2020. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
No igen, az is igaz. Az elmém nagyon mélyen elraktározta a sértéseket, meg a fájdalmakat, és állandóan elém hozza. Nem tehetek róla. Nem én csinálom. Bárcsak békére lelnék.
2020. máj. 3. 12:55
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Akkor béke veled.
2020. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
# 7. Ezzel most eltemettél? :D
2020. máj. 3. 14:23
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Fogadj örökbe egy szeretet hiányos kis kutyát, vagy kiscicát. Adj neki szeretetet, ő viszonozza majd, megért és hűséges lesz, feldobja a napod. Lesz élet kedv, és emberekkel is jobb lehet a kommunikáció. Így talán egy ember társra is könnyebben találsz. Emellett Isten is segíthet, fordulhatsz hozzá is.
2020. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!