Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyton álmos vagyok, min...

Folyton álmos vagyok, min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok, délelőtt dolgozni megyek,éjszaka 6 órát alszom kb, munkából fél 4 kor érek haza, lefürdök, jól bekajálok (sokat eszek) de csak 80 kg vagyok és 180 cm magas. Aztán kaja után leülök vagy lefekszem telefonozni ez már olyan 5 óra körül délután és egyből csukódnak a szemeim, fel kell keljek sétálni hogy nehogy bealudjak, pedig nem fáradok ki a munkán és ha 6 óránál többet alszom akkor is ez van. Lehet hogy túlterhelem a gyomrom a sok kajával és elálmosodok ettől? Mi lehet a baj? Annyit hozzátennék hogy ez a problémám már évek óta fennál.
2021. jan. 13. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Kávét iszol vagy valamilyen koffeines italt?
2021. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kávét, de csak azt a 3 az 1 ben-t. Napi 1-2 szer, energiaitalt nem iszom
2021. jan. 14. 05:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Kivizsgáláson mikor voltál utoljára? Cukrod rendben? Pajzsmirigyeddel minden rendben?
2021. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg leülsz vagy lefekszel telefonozni, akkor valószínűleg attól van. Sem a képernyő sem a fekvés nem segít. Mozogj kicsit, menj el sétálni, ilyesmi.
2021. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vérkép?nem vagy vashiànyos? Folsav, B12. Vas, B6.
2021. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Sportoljàl, hogy jobban érezd magadat!
2021. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Itthon testepito gyakorlatok jok a mozgasra es az egeszseg fenntartasara? Esetleg valami edzestervet ajanlanatok Felulesek, gugolasok, lenyeg hogy sajat testtel legyen. Kellekekbol csak 2 db 4kg os sulyzom van, semmi mas. Es melle egy kis seta vagy futas kinn az utcan. Bocs ha egy kicsit eltereket a tematol
2021. jan. 17. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!