Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vizsga előtt állok. Folyton...

Vizsga előtt állok. Folyton razon görcsölöl, hogy sikerül e, nem tudok kikapcsolni. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerek pár módszert, csak az Magyarországon illegális.

Vicc off:

Egyébként én is vizsga előtt állok, de nem görcsölök (jó, azért néha beütnek az öt percek), mert tudom, hogy tanultam rá és megtettem minden tőlem telhetőt. És te?

2016. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez nekem forgalmi vizsga :) ugy erzem h amikor kikapcsolok es ugy vezetek akkor jol megy. mikor gorcsolok pl ma eleontok olyan dolgokat is amik a levezetett orak ota mar eurinbol mennek. de kozel va a 29 es na... :) a lenyeg h nincs ami kikapcsoljon. ha haverokkal vagyok v eszek akkor is ez kar a fejemben h mi van ha azt az xy dolgot elrontom. v azt a forgalmi helyzetet stb... koszi am a gyors valaszt :)
2016. jún. 11. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Megint én:

szóval, ha jól értem az a gond, hogy néha eszedbe jutnak helyzetek, amiket elronthatsz. Ilyenkor nem is tudom, pörgesd át, hogy hogyan kell jól csinálni, nem elrontani, mit tanultál, hogyan kell csinálni. Lehet az is jó, ha van nálad egy jegyzet ezekről, vagy ha beléd jön a görcs, akkor rákérdezel azoknál, akik tudják, hogy megbizonyosodhass. Ilyesmik. Minden, amivel le tudod csillapítani magad, az az, ha kiiktatod ezeket a rossz helyzetek bemagyarázását azzal, amit megtanultál.

Ez most nagyon durván átvitel volt az én elméleti vizsgáim megszokásaiból, taktikáiból, de lehetséges, hogy te is tudod alkalmazni. Ha nem, akkor elnézést, hogy elvettem az idődet.

2016. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kikapcsolódáshoz meg, nem tudom miket szeretsz, nem ismerlek: de engem a zene szokott mindig kiiktatni, vagy valami elképesztően jó film, amit imádok és leülök és bámulom és csak élvezem. Mivel én eléggé benne vagyok a felkészülési időben, sajnos nincs időm órás filmeket lesni, ezért a bugyuta sorozatok, amik könnyedek, de mégis viccesek jól jönnek, kikapcsolják a gondolataimat, mert igen, elég fárasztó ez a rengeteg gondolat. Könyvet most nem ajánlom, mert könnyen elkalandozhatsz, legalábbis én gyakran elkalandozom.
2016. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszile a valaszokat jol latjatok a dolgokat de az a baj h semmi mem tud kikapcsolni.... max az ha mar a lezemben lesz a jogsi mert kanuar ot huzodik es meg NEM buktam... tehat arra se lehet fogni. Ez a baj h semminnem kapcsolkinse a film, se az edzo terem, se a jatek. de aztem ezen a bogyok se segitenenek (nem is alarok azt szedni) lekuzdeni meg nem tudom...2es dehogy raboltad :)
2016. jún. 11. 22:53
 6/6 A kérdező kommentje:
sokszor beugrik h olyat is eleonhatok amiket 5bol 5szor jol megcsinalok. ezeken is kepes vagyok ragodni :)
2016. jún. 11. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!