Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges ilyen???

Lehetséges ilyen???

Figyelt kérdés
Hát röviden dióhélyban fogalmazva régen csomó rosz dolgok keresztül mentem és elkerültem pszihiáterhez aki felajánlott egy injekciót ,de én ellenkeztem ellen nagyon kisportolt voltam vékony izmos szálkás.Mivel másodszorra odajutottam el kelet fogadnom 29 éves leszek de ennek már két éve és mióta elfogadtam inejciót ugye kezeltek először rsiperidonnnal jaj már a nevétől is rosszul vagyok aztán volt a xeplion és utólag jött a trevicta ,de mondom olyan félemek voltak rajtam el sem mertem mondani milyen kellemetlenül érzem magam mióta kapom injekciót anyáméknak is hazudtam k=ozben nagyon rosszul voltam éhonapogih évegig mellé sok dohányzás és psortot is abbahygatam de nem rég mikor kelett volna mennem injekcióra felszólaltam nem érzem jól magam sokadjára nagy sokára komolyan el sem hiszem és mondtam nem érzem magam jól tőle ugyanis mióta kapom szoktak rámjönni megmagyázhatalan rosz közérzet ilyen zsibbadás mint ha széttakarna menni a tarkóm akkor ordugulás komolyan pont ellenkező hatás kellene a testemnek én ugy álapítottam meg !! azonban mégis felszolaltam és képzeljétek nem kaptam injekciót úgy örült¨em mint aki milliomos lett nagyon örültem hogy lefogyok ja igen sajna hízást nem is említettem mióta kaptam nagyon elhíztam gondolom magamba ugye a hülye pszihiáterek mident csak rásoznak emberre inkább elkezelnek mint használnak ,de viszont tényleg nem kaptam injekciót viszont ma megint éreztem ezeket a rossz érzéseket tehert nyomást tarkó fájást rossz közérzetet !! lehet ilyen hogy a testembe maradhatott vagy inkább ugy mondom hogy testem folyamatosan küldi impulzusokat agyamnak hogy benne maradhhatott a tudtatomba mert hát nem kaptam három hónap után teljesen távozik !! szerintetek akkor mitől lehet ez???
2021. febr. 4. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Es miert is kotelezo ez? Mondd meg az orvosnal, hogy mellekhatasai vannak, valami mast adjon, ha gyogyszerre szorulsz.
2021. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De pont ez az hogy most nem kaptam nem olvastad ?
2021. febr. 4. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!