Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok folyton fáradt?

Miért vagyok folyton fáradt?

Figyelt kérdés
8-9 órát alszom, mozgok is valamennyit, és folyamatosan fáradt és tompa vagyok napközben. De aludni meg nem tudnék, csak fáradt vagyok. Mit csináljak, a koffein segítene, de akkor éjjel nagyon rosszul alszom, az kiesik. Miért van ez?

#fáradtság #Tompultság
2021. febr. 19. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lecsapódik a pára az ablakon fűtésiszezonban? Bepenészesedik, vizesedik a fal? Nem köhögsz anélkül, hogy bármilyen megfázásod lenne?
2021. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem köhögök, az ablak néha szokott vizes lenni, de csak, ha nem szellőztetek. Úgyhogy alvás elött mindig kinyitom az ablakot. Egész éjjelre nem merem n
2021. febr. 19. 16:49
 13/14 A kérdező kommentje:
Na szóval véletlen beküldtem. Éjjelre télen nem hagyom nyitva, mer bejön a hideg. De reggelre nem oárásodik be, ha este szellőztetek.
2021. febr. 19. 16:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet vashiánytól is, amit az első írt. De én a nyugtatóra gyanakodnék. Én is, ha csak 1 héten egyszer szedtem be, mert nem tudtam aludni, másnap bágyadtan keltem és egésznap rossz volt a közérzetem, ráadásul nem is ütött ki annyira, hogy egyhuzamban aludjak tőle mondjuk 7 órát, ugyanúgy felkeltem az éjszaka közepén WC-ni még fáradtabban. Szóval annyira nem kapcsol ki (legalábbis engem nem). De innen nem tudjuk megmondani, ha vashiányod van, el kell menned vérvételre, ez csak ott derül ki. Nekem gyerekként volt vashiányom, véreset pisiltem, orrom is gyakran vérzett, anyu rögtön kért is időpontot vérvételre. Nővéremnek ugyanez volt tiniként, ő kapott vastablettát rá és azóta elmúlt neki, nekem ha jól emlékszem nem írathattak ki a korom miatt, így azt tanácsolták ,hogy vöröshúsokat fogyasszak, főleg máj és a vércsoportomnak megfelelő húsokat, sertés, halat, babot, lencsét, borsót, és figyeljek a folyadék bevitelre. Én még a helyedben megkérném az orvost, hogyha lehetséges, akkor írasson ki neked valami gyengébb, növényi alapú nyugtatót.
2021. febr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!