Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kezdek aggodni az egészségi...

Kezdek aggodni az egészségi álapotom végett mi a teendő???

Figyelt kérdés
r=oviden pszihiáterhez jártam vagyis járok amit nagyon megbántam ugyanis ,amikor megkaptam az első injekciót nagyon nem jól voltam életem legnagyobb elenségénem se kívánnám amin keresztül mentem eggyáltalán hogy lehetnek ilyen orvosok milyen kutya orvosok ezek?? elkezelik az embereket nagyon hosszú ideig kezeltek aztán felszolaltam hogy haggyák abba nem érzem jól magam és legultoljára kaptam fél adag injekciót akkor már nem voltak annyira kibirhatalanok a tünetek de nem volt elviselhető!!! azután mikor nem régiben voltam kelet volna ismét kapnom ,de nem kaptam semmit sem nagyon örültem ,gondoltam lefogyok helyre ajöna szexualitásom elmullik a rossz közéret!!! azonban mégis rajtam vannak ezek a tarko fájdalmak mitől van ez idő amíg teljesen helyre jöna hormonális egyensuly a szervezetben???? Kisportolt alakom volt el elkezelika a beteget a pszihiáterek és az orvosok is jönnek a covid vakcinával ,de megoygítani senkit sem tudnak ez a véleményem. szerintetek helyre fogok jönni???? én még bízok benne !!!
2021. febr. 22. 18:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Tudjuk jól, hogy szükséged van azokra az antipszichotikumokra.
2021. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
akkor barátom nagyon elvagy tévedve most se kaptam és nem is megyek többet hahah!!
2021. febr. 22. 18:03
 3/26 A kérdező kommentje:
szarházi orvosok dögös kuyták elég szomoró hogy haygtam magam elkezelni de most már nem engedem !!!
2021. febr. 22. 18:04
 4/26 A kérdező kommentje:
rohadna meg az összes szarrágo pénzéhes buzerant !!! még a codidot se tudják kezelni !!!
2021. febr. 22. 18:04
 5/26 anonim ***** válasza:
Ja, az orvosok hülyék, te vagy a normális! :D
2021. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
nem azt egy szoval se mondtam de olyant halottam befeküdt valki korházba és tüdögyuladása volt de nem vették észre!!! isten ments ezeknek a kezükbe kerülni!!!
2021. febr. 22. 18:06
 7/26 anonim ***** válasza:
Oké, de mi a betegséged, amelyre antipszichotikumot kapsz?
2021. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
már nem kapok!! legalábbis nem kaptam mikor voltam csak nem álmomba adták ugye ez hülyeség lenne??
2021. febr. 22. 18:09
 9/26 anonim ***** válasza:

skizofrén.

nem először van itt..

2021. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

9

Már mindent értek.

2021. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!