Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kezdek aggodni az egészségi...

Kezdek aggodni az egészségi álapotom végett mi a teendő???

Figyelt kérdés
r=oviden pszihiáterhez jártam vagyis járok amit nagyon megbántam ugyanis ,amikor megkaptam az első injekciót nagyon nem jól voltam életem legnagyobb elenségénem se kívánnám amin keresztül mentem eggyáltalán hogy lehetnek ilyen orvosok milyen kutya orvosok ezek?? elkezelik az embereket nagyon hosszú ideig kezeltek aztán felszolaltam hogy haggyák abba nem érzem jól magam és legultoljára kaptam fél adag injekciót akkor már nem voltak annyira kibirhatalanok a tünetek de nem volt elviselhető!!! azután mikor nem régiben voltam kelet volna ismét kapnom ,de nem kaptam semmit sem nagyon örültem ,gondoltam lefogyok helyre ajöna szexualitásom elmullik a rossz közéret!!! azonban mégis rajtam vannak ezek a tarko fájdalmak mitől van ez idő amíg teljesen helyre jöna hormonális egyensuly a szervezetben???? Kisportolt alakom volt el elkezelika a beteget a pszihiáterek és az orvosok is jönnek a covid vakcinával ,de megoygítani senkit sem tudnak ez a véleményem. szerintetek helyre fogok jönni???? én még bízok benne !!!
2021. febr. 22. 18:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Jól van, nem nézel ki szarul, ez tény, de itt nem is külsőségekről van szó, hanem a sérült elmédről. A skizofrénia egy komoly diagnózis.
2021. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
[link] na ezen látni!!
2021. febr. 22. 18:31
 23/26 anonim ***** válasza:

22

Ez tényleg nagyon jól néz ki! Ettől függetlenül a gyógyszert még be kell szedned, ha úgy van.

2021. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hát de ha ugy vesszük figyi: hagytam magam Kezelni?? Hagytam!!!! és jobb let??? NEM! tehát nem voltam maakacs hagytam magam kezelni és sajnos még roszab lett !!!! ezért vagyok annyira mérges az orvosokra mert többet ártanak mint használnak!!! saját bőrömöm tapasztaltam !!
2021. febr. 22. 18:35
 25/26 anonim ***** válasza:

Oké, akkor ne kezeltesd magad. Qrvára nem érdekel itt senkit sem, mit csinálsz. Ha pörögsz a hátadon, mint a büdös bogár, az sem fog senkit sem izgatni. Nem vagy elégedett a medicinával, akkor egyértelműen az a megoldás, hogy nem kezelteted magad orvosokkal. Akkor igyál valami herba teát, vagy tudja a tököm, csinálj, amit csak akarsz. Csak fejezd be a cirkuszt, mert ezzel csak egyre unszimpatikusabbá teszed magad. És nem kell ezer felkiáltó jelet meg kérdőjelet írnod minden félmondatod után, anélkül is érthető, hogy mit akarsz mondani.

Pszichés betegségből pedig csak az tud meggyógyulni, aki meg akar és aki nem másokat hibáztat az állapotáért. Nálad egyelőre sem az akarást nem vélem felfedezni, sem pedig a saját felelősségedet a dologban. Így nagyon nehéz lesz bárhova is fejlődnöd, mert eddig nem nagyon láttam azt leírva, hogy "sajnos ez és ez a baj, ezt és ezt próbáltam eddig sikertelenül", ehelyett ezt látom minden kommentednél: " nem let Job!!!!!!!!! kutyaütö orvosokkkk!!!!!!!!!!!! mikkor jövök már hejre?????!!!!!!!!!!! Nyugodjál először is meg, csiszolj kicsit a megfogalmazásodon, mert eddig zömmel értelmetlen dolgokat írtál. Nehéz azon segíteni, akinek még az is problémás, hogy a betegségét le tudja írni, vagy értelmesen el tudja magyarázni.

2021. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
hát igazad van
2021. febr. 22. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!