Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szules utan valoban ilyen...

Dóri0828 kérdése:

Szules utan valoban ilyen vagy lehet szervi gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok fel eve hogy szultem, a 3-.ik honapig minden rendben volt, azutan jottek a tunetek zsibbadás belso remeges bizserges hideg meleg erzes ejszakai gyorsszivdobogasra kelesek szedules ajulas erzes..azota zsibbadás nem szokott lenni helyette van fulzugas na meg az estek egyszeruen nem tudok elaludni ejfel elott..sot van hogy utana sem..pedig fadadt vagyok nagyon...kikapcsolom a tv telefon es heves szivdobogas miatt nem tudok elaludni segítsetek legyaszi volt igy valaki? Haziorvos szerint kimerultseg..hat nemtudom...egyszeruen nemtudom elhinni hogy ez mimd attol lenne
2021. febr. 28. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A kimerülés minden létező tipikus tünetét produkálod. Vitaminok, ásványi anyagok pótlása segíthet. Sok pihenés és ivás. Főleg ha szoptatsz még. Nekem mondjuk így kezdődött a szülés utáni depi., vagyis inkább gyesbetegség, mert ugyanígy mint neked, semmi bajom nem volt az elején. Aztán csak rosszabbodott.
2021. febr. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mikor lett jobb?
2021. márc. 1. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!