Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez milyen fajta fejfájás?

Ez milyen fajta fejfájás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. 10 napja voltam snowboardozni Eplényben, nagyon nagy szél volt és 3 óra után a megszokottnál jobban kimerült voltam. Aznap el is kezdett fájni a fejem, ami ugyan gyógyszer nélkül elmúlt, de pihentem inkább 3-4 napot, mert kicsit fájtak a végtagjaim, étvágytalanabb voltam és gyengébbnek éreztem magam. Hőemelkedésem nem volt. A pihenés után jól voltam, viszont múlt szombat óta tompán nyom a fejem, illetve hétvégén étvágytalanabb voltam. Leginkább a tarkómnál és a halántékom környékén nyom, éjszaka nem érzem és tudok aludni tőle, napközben tudok dolgozni ugyanúgy mintha semmi bajom nem lenne, de mégis érzem és zavaró. Nem tudtam felfedezni semmi rendszert abban, hogy mi fokozná (tüsszentéskor vagy lehajoláskor se erősebb, míg általában szétrobbant a fejem korábban amikor igazán fájt) vagy hogy mikor jelentkezne. Ugyanolyan intenzitású, nem lesz se jobb, se rosszabb.


Sose találkoztam ilyennel, akárhányszor volt fejfájásom mindig intenzív volt és magától megszűnt 2-3 nap alatt. Nektek volt ilyesmi? Mi lett a megoldás? Legyek kicsit türelmesebb inkább, tekintve hogy nem akadályoz a napi teendőkben?


2021. márc. 10. 08:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!