Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normális? Akkor nem hat a...

Ez normális? Akkor nem hat a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Béta-blokkolót szedek lassan 1 hónapja, ezt a magasabb vérnyomásomra és pulzusomra kaptam.Nyugalmi állapotban (130-150) volt a pulzus. Mostanra beállt olyan 75-95 közé nappal. Nincs is problémám nappal a vérnyomásom is jó! Viszont éjjelente sokszor arra ébredek hogy nagyon szapora a szívverésem 150-160. Ez 1-2 óra múlva csökken, általában magától. Akkor most nem hat a béta blokkoló? Mellette is lehet ekkor a pulzus? (Stressz helyzetben reggel 100-110 kúszik fel de ennél nem szokott több lenni és csak pár percig tart). Éjjel nem hiszem hogy stressz helyzet miatt ugrik meg hiszen nincs más tünetem, illetve próbálok ilyenkor ellazulni de nem igazán változik az érték.


24| L


2021. márc. 15. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem este is kéne, mert gondolom csak reggel szedsz.

Az adagolást beszéld meg a háziorvosoddal.

2021. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Este is szedek, de ugyanúgy felugrik
2021. márc. 17. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!