Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány 0,25 mg Frontin kell a...

Hány 0,25 mg Frontin kell a gyomormosáshoz?

Figyelt kérdés
Bátyám szerfüggő( nyugtatót tömi ezerrel, leginkább a Frontint) de nem hallgat senkire. A kérdés lenne a lényeg, hány 0,25mg forint okoz “komolyabb” gondokat?

2021. márc. 28. 03:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pedig nem aludtam be. Kb 8 órát aludtam, ahogy szoktam. Reggel csak úgy pattantam, időre mentem. Szerintem placebo! Sőt az alkohol is az, bármennyit megittam eddig soha nem sikerült berúgnom és ezt el se hiszik. Vagy olyan a szervezetem azért mondtam, hogy ki ne próbálja senki! Lement igen a két üveg, igazából 3 teli marék volt összesen. Mondom elalszok majd örökre! Erre semmi nem volt, még egyszer nem csinálom, nem éri meg összegyűjteni, rohadtul sokáig tartott, mire összejött 2 doboz, hónapokig nem szedtem, de nem is igénylem most se (rendesen elalszok bogyó nélkül is). Most voltam a dokinál, hogy nem szedem többé, szükségét nem érzem, persze a szuicid szándékot meg se említettem.
2021. ápr. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2021. szept. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Krisztian Vass válasza:
Én is szedtem frontint 1-2 éve valami miatt a 3. Bogyótól már kezdtem halucinálni stb…. Dokim azonnal leállította. Azóta valamivel jobban vagyok. Ezek helyett inkább most a természetes gyógynövékekkel ellátott készítményeket szedem. Sokkal egészzségesebb nincs mellékhatásai.
febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!