Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bárkinek bármi tipp, kezd...

Bárkinek bármi tipp, kezd nagyon idegesítő lenni?

Figyelt kérdés
Decemberben voltam covidos, element a szaglasom és az ízlelésem. Az ízlelésem visszajött, de a szaglasom nem az igazi, sokszor olyan szagokat érzek amik nincsenek, sokszor tompábban vagy másként érzek dolgokat. Tudok valamkt tenni vagy törődjek bele? Elég idegesítő tud lenni..

2021. ápr. 1. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Páromnak fél év után tért vissza teljesen :/. Elhiszem, hogy idegörlő, Ő is szenvedett vele. Mi néha gőzöltünk, párszor csinált ilyen orrmosást is, de nem igazán használtak ezek. Aztán szép lassan rendbejött. Szóval kitartást kérdező, biztos vissza fog térni, esetleg kérdezd meg addig is a háziorvosod, hogy tud-e valamit ajánlani, a miénk nem tudott.
2021. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 whiteno ***** válasza:
1-2hét alatt rendbejöttem,valami ecetszagot éreztem állandoan elég érdekes volt😅😅
2021. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan a zsíros sülthús szagát éreztem.

Azóta ha rágondolok is émejgek. 🤢


Amúgy nekem mostanában változó.

Néha érzek mindent, néha semmit.

Ma pl a férjem szagoltatta velem a kézmosót és egyszerűen nem tudtam milyen illatot érzek. Egyszerűen elfelejtettem milyen az alma illata.

2021. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat elírtam *émelygek
2021. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nálam is, sok mindent büdösnek érzeky a finom fokhagymás húst is, mikor sütöttem

A parfümömet romlottnak érzek

2021. ápr. 2. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyanabban vagyok én is. Minden büdös, a parfümök romlottak. A tojás, hagyma és izzadságszagot meg tudom elviselni. A széklet is teljesen más. Olyanokat érzek hogy meg se tudom fogalmazni. Milgammát szedek rá 1 hónapja eddig semmi változás.
2021. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ézsaiás 33:24."Egyetlen lakos sem mondja majd: Beteg vagyok! A népnek mely a földön lakik megbocsáttatott a vétke."
2021. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!