Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha annyira erős migrénem van,...

Ha annyira erős migrénem van, hogy hányok tőle, akkor mentőt kell hívnom?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell rogton mentot hivni, de erdemes lenne kivizsgaltatni, en elsokent neurologiara mennek. azert ez eleg komolynak tunik. de ha attol megnyugszol, hivj mentot, vagy menj be a korhazba magad
2021. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Máskor is szokott hasonló előfordulni?

Van más tüneted is?

Háziorvos, vagy 1818.

2021. ápr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Van azoknak most elég bajuk, a migrénedhez vagy 6 óra múlva mennének, ha egyáltalán.

Hidwg vizes borogatás a homlokodra, tarkódra. Hideg gyömbéres / citromos víz. Ha már ez benned marad, NoSpa+Algopyrin kombó többnyire segìt. Nekem egyszer az üzemorvos adta ezt, nagyon feltem, hogy kijön, de bent maradt, és kb 20 perc, félóra mva látványosan jobb lett. Gépet, monitort, telefont kerüld, ahogy a cukros dolgokat is.

Flector por ami még bevált - valamiért csak az, pedig a cataflam is azt a hatóanyagot tartalmazza.

Kinek mi válik be.

Jobbulást!!

2021. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiképp nem kell mentőt hívni. Máskor se, nem csak covid alatt. Ügyeletre bemehetsz, de ott se nagyon fognak örülni neked a jelenlegi helyzetben. Ha már diagnosztizálták a migrént, akkor valószínűleg adtak gyógyszereket, ha azok nem használnak, akkor neurológia.
2021. ápr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak sokan akik hánynak is, ha migrénjük van. Anyukám, testvérem, nagynéném is szinte mindig hánynak, szóval szerintem ne kezdj el még ezen is idegeskedni, próbálj pihenni először. És ahogy az előző is írta: nospa+algopyrin kombo, vagy ha esetleg van otthon quarelined, akkor az (ugyanaz a hatoanyaga, mint a nospanak meg az algopyrinnek egyutt) ezen kivül még az segít szerintem, ha teljesen besötétítesz mindent, elnémítassz mindent, stb. Persze, hogyha nagyon úgy érzed, hogy nem okés a dolog, hogy veled nem szokott ilyen lenni, akkor hívd fel az ügyeletet, vagy ilyesmi, hogy megnyugodj, de szerintem előfordul ilyesmi. Egyébként ha egyedül vagy otthon, akkor esetleg felhívhatod valamelyik családtagodat, hogy menjen át, gondolom akkor nyugodtabb vagy, ha ott van valaki, ha baj lenne (legalábbis nekem az segíteni szokott)
2021. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem
2021. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor még nem tudtam, hogy migrén elvitt a mentő, sokra nem mentem vele, a sürgősségin pár órát fektettek, megvizsgált egy neurológus, aztán kidobtak. Menj majd el neurológushoz, de sokra ne számíts! A rohamoldók jók, de ha hánytam azt túl kell élni és ennyi.
2021. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!