Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kezdjek azzal, hogy...

Mit kezdjek azzal, hogy állandóan van valami bajom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinek van időnként vmi eü problémája, de nekem non- stop. Ha nem lázas vagyok, akkor eltörik a lábam. Miután lekerül a gipsz, megfájdul a fogam. Kihúzatom, erre gyomorrontást kapok egy romlott ételtől. Ezek csak példák, de így kell elképzelni. Nem emlékszem, hogy mikor voltam jól 1 hónapig folyamatosan. Utálom már a testemet, egyszerűen nem jól működik. Emiatt dolgozni se tudok. Más is van így?

2021. ápr. 8. 05:59
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Jeleeen!!

Én se tudok mit kezdeni vele, konkrétan orvosról orvosra járok jelenleg. Szerintem ezt túl kell vészelni, mást nem nagyon tudsz tenni. Legalábbis én ezt mondogatom magamnak hogy túl éljem.

2021. ápr. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami van a levegőben. :( soha nem voltam beteges. Az utóbbi 2 hónapban, egyik baj a másik után! Én csak abban bízok hogy a jó isten nagyobb bajt nem szánt rám, és ezeknél az "apróságoknál" nagyobb probléma nincs a háttérben. :(
2021. ápr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Érdemes lenne elmenned egy átok - illetve rontás levételre!

Ha érdekel, privátban tudok ajánlani egy nagyon jó szakembert! Nála voltam én is! Abszolút nem drága!

2021. ápr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Énis
2021. ápr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerencsés ember vagy. Milyen szar lenne mindez együtt, egyidőben.
2021. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás
2021. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem vagy elég figyelmet. Nem csak arra kell figyelni, hogy ne lépjek félre, ne törjön el a lábam, de arra is, hogy nem romlott-e az étel, gyakrabban kellene főzni, és arra is, hogy legalább évente menjél el fogorvoshoz, akkor is, ha nem fáj a fogad, hogy nem lyukas-e, nem kell-e betömni. Nem kell egyébként félni a fogorvostól, mert ha kérsz szurit, akkor nem fáj a fúrás, nem érzel semmit. - Szóval fegyelmezettebbnek kellene lenned. Nem a testeddel van a baj, szerintem.
2021. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen korszak az életemben, nem tartott örökké. Utólag, elég konkrétan tudom, hogy mi okozta a belső feszültségemet,.. ami így jelentkezett, valódi betegségtünetekkel. Később ugyanígy jöttek betegségek különböző ideiglenes problémák, feszültségek esetén.

Szóval ezen azért elgondolkoznék.. hogy mi lehet mögötte nálad.

Leírhatnám az enyémet, bár személyes és nem segítene neked.

2021. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!