Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 95/55 a vérnyomásom, tudok...

95/55 a vérnyomásom, tudok valamit tenni,hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés
Fejfájás (gyógyszer nem használt), szédülés is van. Nyom a fejem. Van erre valami praktika hogy jobban legyek? Gondolom front van, próbáltam kicsit felállni, mozogni de most nem esik jól, hasogat a fejem, egy kis kávét is ittam. 24 éves nő vagyok, nem hiszem hogy komoly baj van, csak jó lenne jobban lenni mert se lefekudni nem tudok most, sem felállni nem esik jól :D egyedül vagyok itthon, nem szoktam ilyeneken aggódni, és máskor is volt ennyi a vérnyomásom hasonló rosszulléttel, de most félek hogy elájulok vagy valami :D
2021. ápr. 9. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez neked tul alacsony? Enyem kevesebb, nem ugratasbol.

Sok folyadek, viz mindenkepp. A kozerzetedtol fuggoen vagy fekves jo magasba tett, pl szektamlara, labakkal. Ha viszont nyugtalan vagy, jarkalas, vagy fekve labak tornaztatasa, hogy emelkedjen a vernyomas.

Lepontoznak, de nekem a Xanax ezen is segit, ha felmegy, leviszi, ha lent van, normalizalja.

Szoval kortyolgatas es felpolcolt lab.

2021. ápr. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!