Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aki volt covidos milyen nem...

Aki volt covidos milyen nem szokványos tünetei voltak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja nagyon erős fejfájás és nem múló hányás volt a tünetem. Sürgősségin kötöttem ki de nem teszteltek.Ezután több mint 1 hétig tartó enyhébb hasmenésem volt.

Nehezen jöttem helyre még utána is volt párszor rosszabb napom és hányingerem.

Viszont azóta vannak kiugró pulzusaim,kiugró vérnyomásom ez elég érdekes.

Gondoltam hogy lehet ez post-covid,viszont nekem nem a szokványos covid tüneteim voltak.Csináltam antigén tesztet de már több mint 3 hónap telt el akkor, az negatív lett.

Érdekelne kinél milyen tünet jelentkezett?


2021. máj. 11. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Orrfolyás nem tudom, mennyire szokványos.

Erős vegyszerszagot éreztem mindenhol folyamatosan.

2021. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hú az se lehetett jó :(
2021. máj. 11. 10:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit, akinek kiütései lettek. Azt hitték, hogy a vérhígítótól van, de aztán mikor pár hónap múlva beoltották, újra kijöttek a kiütések. Szóval az immunválasz része lehetett nála.
2021. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úh nem semmi,azért hihetetlen miket okoz
2021. máj. 11. 10:16
 5/12 anonim ***** válasza:

#3

Hú, jó hogy írod, páromnak is voltak kiütései, kiment a fejemből mikor írtam a válaszom.

(#1)

2021. máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Aluszékonyság...voltak napok, amikor 16 órát aludtam egyhuzamban
2021. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durva hasmenésem volt pár napig. Aztán 2 napig mindennek penész íze volt. Még a tiszta víznek is.

Az egész 1 hét alatt lezajlott. Egyet nem köhögtem vagy tüsszentettem.

2021. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a fülem fájt mintha arcüreg gyulladásom lett volna.
2021. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nekem mindig azt mondta a háziorvos, hogy csak ha köhögök és lázas vagyok szóval tipikus tünetek vannak akkor lehetek covidos. Nem értettem egyet de hát mit lehet erre mondani.

Kardiológiára kellett mennem többször és sürgősségin is voltam azóta is sajnos már vagy 5x nagyon magas vérnyomással és rosszullétekkel,ott mondták először hogy valami történhetett akkor, ha kifejezetten azóta vacakol a vérnyomásom. Rá is írta a főorvos a papírra,hogy covidon átesett,lehet benne valami hisz világéletemben alacsony volt,most meg hirtelen ilyen változás...:(

2021. máj. 11. 11:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat nézess egy ellenanyagszintet a véredben hatha kimutatja.
2021. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!