Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aki volt covidos milyen nem...

Aki volt covidos milyen nem szokványos tünetei voltak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja nagyon erős fejfájás és nem múló hányás volt a tünetem. Sürgősségin kötöttem ki de nem teszteltek.Ezután több mint 1 hétig tartó enyhébb hasmenésem volt.

Nehezen jöttem helyre még utána is volt párszor rosszabb napom és hányingerem.

Viszont azóta vannak kiugró pulzusaim,kiugró vérnyomásom ez elég érdekes.

Gondoltam hogy lehet ez post-covid,viszont nekem nem a szokványos covid tüneteim voltak.Csináltam antigén tesztet de már több mint 3 hónap telt el akkor, az negatív lett.

Érdekelne kinél milyen tünet jelentkezett?


2021. máj. 11. 09:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt arcüreg-gyulladás szerű valami, nem fájt semmi, de brutálisan feldagadt az arcom jobb oldalon. Nem éreztem semmi különöset, csak felpuffadt egyik napról a másikra. 2 napig olyan volt, majd eltűnt.
2021. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Vettem egy tesztet ami elvileg ezt mutatja ki de hogy megbízható e nem tudom. Több mint 3 hónap telt el mikor csináltam,hamarabb nem tudom miért nem jutott eszembe.

Most meg már megkaptam oltást.

Jesszus 11-es az se semmi.

2021. máj. 11. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!