Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet erős szívdobogás...

Mitől lehet erős szívdobogás érzésem, szédülésem stb?

Figyelt kérdés

4-5 hónapja állandó szédülés, sokszor hányinger, remegés, fáradság, 3 hete sokszor, szinte napi szinten erős szívdobogás érzés, nehéz légzés, gyengeség. már voltam vérvételen, nyaki röntgen, még vár a nyakiér ultrahang meg az ideggyógyász. Eddig semmi probléma nincs.

Nem gondolom hogy pánikbetegség vagy szorongás, mert maximálisan boldog vagyok. Tudom nem vagytok orvosok, csak hátha valakinek pont ilyen problémája volt. már 5 hónapja, már elég nehezen viselem.


2010. aug. 24. 18:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
az erős szívdobogás alatt értem azt, hogy mozog a pólóm. másnak is mozog, vagy csak bebeszélem magamnak, hogy ez nem normális.
2010. aug. 24. 18:24
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha pajzsmirigy problémát sem mutatott a vérvétel,akkor mégiscsak pánikbetegség lehet.Attól még lehetsz pánikbeteg,hogy boldognak érzed magad.Esetleg,ha iszol sok koffeint,attól is lehet.
2010. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is mozog a pólóm,még ha nem is ver túl erősen a szívem.Te talán túlságosan odafigyelsz magadra.Ez is pánikgyanús !
2010. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem kávézom, nem cigizem és alkoholt sem iszom. nem dolgozom sokat, nem hajszolom túl magam.
2010. aug. 24. 18:34
 5/14 A kérdező kommentje:
annyira nem szoktam pánikolni, hogy orvoshoz is csak 4 hónap után mentem, amikor már nagyon erősek voltak a tünetek.
2010. aug. 24. 18:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyébként volt ilyen problémám,több mint egy évig.Az összes lehetséges vizsgálat megvolt és kiderült,hogy pánikbetegség,ugyanolyan tüneteim voltak,mint neked.A hányinger kivételével.Igaz,nekem nagyon stresszes az életem,tehát érthető,hogy kimerültem idegileg.
2010. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sztem ez idegi alapon lehet nálad,nem?
2010. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
aránylag jól keresem, van egy kedves, rendes vőlegényem. jövőre költözünk be az új házunkba, most cseréljük le az autónkat egy jobbra. tehát semmi stressz nincs az életembe, sőt most alakul csak igazán jól
2010. aug. 24. 18:48
 9/14 A kérdező kommentje:
valamint azt írják, hogy a pánikroham lezajlik 30 per alatt. nekem egy ilyen rosszullétem tart 2 napig majd 4-5 enyhe tünetes napom van.
2010. aug. 24. 19:13
 10/14 anonim ***** válasza:

Boldog vagy? Az nem számít semmit a pánikbetegségnél.

Ahelyett, hogy 80 vizsgálatot elvégeztetsz magadon, fél óra alatt eldöntheted: ha előjön beveszel 0,25mg frontint és figyeled, hogy elmúlik-e. Ha igen, felesleges mindenhova futkosni.

2010. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!