Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az alvás paralízis ...?

Az alvás paralízis ...?

Figyelt kérdés
Az alvás paralízis tényleg annyira felelmetes mint egy youtube videoban mert 3 napja láttam róla vidit és nem merek elaludni csak reggel 5kor amikor világos van! Vagy anyukammal vagy apaval! 16 éves vagyok azt is hallotam ha eddig nme volt nem valószínű hogy lesz!
2021. jún. 11. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos 16 éves vagy vagy csak azért írtad ki hogy ne töröljék a kérdést hogy fiatalabb vagy?

Talán nem kellett volna megnézni azt a videót. A paralízis nem olyan dolog, hogy minden este előjön, nem olyan mint az álmok, hogy néhány esténként van. Inkább olyan ritka, mint a tudatos álmodás. Akkor jön elő nagyobb valószínűséggel, ha nem élsz jó életmódot, stresszes vagy, rendszertelen az alvásod, ilyenek, viszont akkor sem minden egyes napon történik. Ne félj már aludni!

Azt elmondták a videóban hogy mi okozza a paralízist, vagy csak azt, hogy mi történik ilyenkor és ijesztgettek téged?

2021. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát csak hogy mit láttak benne
2021. jún. 14. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Azzal sajnos már nem tudok válaszolni, mivel még nem tapasztaltam.
2021. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszont ha mások tapasztalták, többen is, akkor nagy valószínűséggel úgy van, ahogy el lett mondva.
2021. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!