Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami tipp hogy-hogy lehet...

Valami tipp hogy-hogy lehet alvás paralízist előidézni?

Figyelt kérdés
Teljesen komoly kérdés. Kiszeretném próbálni. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok és köszönöm ha írtok.

2021. márc. 4. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Én egyszer ébren voltam 50 órát. Utána mikor lefeküdtem alig tudtam aludni, majd egyszer felébredtem, forgott velem a világ, tiszta színes volt minden, nem tudtam megmozdulni, majd pár perc múlva beájultam és másnap úgy 20 óra alvás után keltem fel. Ez nem tudom hogy alvás paralízis volt-e.
2021. márc. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*alig tudtam ELaludni
2021. márc. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Hát te komolyan nem vagy ép.
2021. márc. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard azt elődiézni.. Nem lehet túl kellemes. Egyébként én úgy tudom, hogy sokaknál gyakori tudatos álmodás után, szóval talán ott próbálkozhatsz. De van akiknek néha spontán van, az rettenetes lehet. Én nem tudom milyen, már többször is álmodtam tudatosan és még soha nem volt paralízisem, de amiket hallok róla.. Nagyon örülök neki, hogy rám nem jellemző.
2021. márc. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Ami általában elősegíti, az a stressz, hosszútávú kialvatlanság (nem feltétlenül úgy, mint az első válaszoló, hanem ha hetekig 3-5 órákat alszol), és a rendszertelen alvás. Nekem egyszer volt ilyen akaratlanul, de sajnos hallucináció nem járult hozzá, csak zúgás.

Ha tudsz angolul, itt van egy jónak tűnő módszer:

[link]

Nekem még nem sikerült végigvinnem, de a kezdeti változás ígéretes volt.

2021. márc. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!