Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Alvásparalízisből egy "álom"...

Alvásparalízisből egy "álom" fogságába, ami nem is álom? Asztrál tér?

Figyelt kérdés

Nem tudom kinek ismerős az, mikor paralízis közben egyszer csak, "felébredünk". A valóságban? Minden alkalommal azt hittem, de már körültekintőbb vagyok.


Nem a valóságban, egy álomban.

A szobám tökéletes másában, minden ugyan oda van ledobva a földre, olvashatok könyvet, másnap meglepődve veszem észre, hogy valóban haladtam a könyvvel ebben a másik valóságban.

Egyszer olvastam az asztrál tér kifejezést is erre.


Szóval ott vagyok, bármikor elálmosodom és elalszom abban a valóságban, mikor kinyitom a szemem paralízisben vagyok, ugyan abban a pózban ahogy az igazi világban elaludtam, vagyis mégsem történt semmi az "asztrál tér"ben?


De történt, érzek ott fájdalmat, félelmet, lámpát gyújtok, olvasok, elálmosodom... stb


Volt egyszer, hogy kinyitottam a szobám ajtaját, mögötte egy folyosót kellett volna látnom, de csak sötétség volt. Úgy éreztem ha kilépek beleesek a sötétségbe és akkor sosem fogok felébredni.


Sokszor volt olyan érzésem pláne az ilyen sötétség húz magába élményeknél, mintha ki akarna szakadni a lelkem a testemből.


Valaki tudna erről az állapotról mesélni nekem?

Mi történik valójában ott velem? Amit érzek jól érzem e?

Valóság e vagy álom?


Álomnak azért nem mondanám, mert peldaul, ha tudom, hogy paralizisben fogok ebredni, akkor inkabb probalom "ébren tartani magam" ebben a valóságban de valamiért amit itt töltök az bár hosszú időnek tűnik, a felszínen csak másodpercek, vagy percek.


Nem tudom mi lehet ez :D


Nem a paralízisről szól a kérdésem, az pontosan tudom mi, tehát akik paralízises élményeket jönnek mesélni, kérlek ne, mindenki tudja, hogy mi az xd


Kb 2 éve írtam ki hasonló kérdést és mindenki azt írta: nyugtasd meg magad, és akkor végetér a bénultság, meg ilyenek... én meg tesó... értőolvasás semmi? Kit érdekel a paralízis? xd

Meg olyat se kérek, hogy jaj ezek a szörnyek nem valósak, szó sem volt a paralízises szörnyeimről xD


Ezt azért tartom fontosnak elmondani, mert sokan tényleg ilyeneket jönnek írni, és a kérdésemre meg senki sem válaszol... :(


Egyébként 24 éves nő vagyok, nem tudom ez mennyire fontos, de tizenévesen voltak a legintenzívebben ilyen élményeim, azóta ritka.


(Telefonról pötyögtem le a kérdésem, az esetleges hibákért elnézést kérek)



2021. márc. 13. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Keress olyan fórumokat ahol konkrétan asztrál projekcióval, tudatos álommal foglalkoznak ott megkapod a választ.
2021. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Tegyél egy könyvet a szobádba amit eddig még nem olvastál a valóságban. Olvasd el álmodban és nézd meg, ugyanaz van-e benne a valóságban.
2021. márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Paralízisből-ből tudatos álom.Mit nem értesz ezen???
2021. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem érzel valami furcsát szokatlant?
2021. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez nem tudatos álom, nem tudom befolyásolni. A valóság teljes mása, ha megcsípem magam fáj, teljesen megtévesztésig hasonlít a valóságra, olyannyira, hogy az első néhány alkalomnál azt hittem felébredtem és megnéztem az időt, olvastam, rendetraktam stb.

Éreztem a könyv lapjait, az illatát, a ruhát magamon stb tehát valóságnak hittem.


Tudatos álom az más, ott ha görkorizni akarok a városban, akkor kimegyek és megteszem, ha meguntam, akkor visszaváltok sétára csak azzal, hogy akarom, nincs limit, bármit megtehetek.


Szóval ez nem tudatos álom :D de köszönöm a hozzászólásod.

2021. márc. 13. 12:17
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Az király lehetet :D

Felébredsz rendet raksz, aztán megint felkelsz és még mindig tiszta kupi, kezdhetted elölről. xD

2021. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Aztán kiderül hogy másodjára is csak álmodtad és így tovább a végtelenségig.

Kérdező most is álmodsz, kelj fel.

2021. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor a 3 madik szinten álmodsz Csak azért mondom mert a 4 edik szintröl még nem ébredt senki tudatosan Ekkor a fizikai lét bezárul és egy másik világban mozog a lelked Én ilyenkor elszoktam menni a temetőbe

És meglátogatom a kecskét :)


A kecske nem a kijáratot őrzi hanem a bejáratot ezért sem tudok bemenni


A kecske 3 méter magas kolomppal a kezében komótosan járkál a sírok közt Ja két lábon akár csak egy ember a kertjében és szemlélgeti hogy nöl a veteményes

2021. márc. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!