Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a szívem?

Mitől fájhat a szívem?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel óta érzek egy furcsa fájdalmat pontosan azon a ponton ahol a szívem van. Nem szúrás, nem nyomás és nem is szorítás. Nem is folyamatosan hanem időközönként jelentkezik aztán pár perc múlva elmúlik. De nagyon ijesztő. Emellett tegnap óta hányingerem van és alig tudok enni. Mitől lehet ez?

Lehet köze infarktushoz vagy egyéb szív eredetű problémához?

Ugyan fél éve voltam kardiológusnál és akkor azt mondták semmi baj a szívemmel de félek hogy ennyi idő alatt kialakulhatott valami. Még ha nagyon a kockázati tényezők se illenek rám. ( 17 éves vagyok, nem dohányzom és egyáltalán nincs túlsúlyom)



2021. jún. 21. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:

17 éves vagy, a kardiológus azt mondta fél évvel ezelőtt hogy semmi baja a szívednek. Fél év alatt szerinted mi tud kialakulni ha nem dohányzol, nem vagy elhízva?

Szívrák???


Keress valami hobbit szerintem, itt a nyár, jó idő, mozdulj ki, lehet menni strandolni, lehet lógni a parkban

2021. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a tüdő szúr?
2021. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze én is remélem hogy lehetetlen hogy ennyi idő alatt kialakult bármiféle szívprobléma. Inkább csak az érdekelne hogy ez mi mástól lehet.
2021. jún. 21. 18:50
 4/9 A kérdező kommentje:

2.

Nem hiszem mert mégcsak nem is szúr :/

2021. jún. 21. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kaptál Covid elleni védőoltást, ugye?
2021. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem, mert még védett vagyok.
2021. jún. 21. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Wow mintha csak én írtam volna ezt ki :D Én 19 vagyok és ugyanez a problémám, mondjuk nekem inkább szúr, de ez sztem nem olyan lényeges. Én is voltam szívultrahangon tavaly és nekem sem találtak semmit. Nyugodj meg, biztos nincs semmi bajunk :D Sztem a stressz és ez a hőség is közre játszik. Szedjel magnéziumot és még sok vitamint. Jobbulást kívánok!🤗
2021. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy érzed a szíved fáj, de lehet a mellkasi fájdalom(izom) vagy gyomorégés. Ha pl sokat ülsz/fekszel görnyedve. Telefon nyomkodás, gépezés stb. Vagy valamilyen étel vagy folyadék ami savat csinál. De csak tipp
2021. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as voltam. Nekem pl ha sokat rágózom akkor is szokott kellemetlen égő érzés lenni a tüdőmben. Gondolom a mentol miatt. Lehet viccesen hangzik, de így van.
2021. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!