Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szenvedés a melegtől csak az...

Szenvedés a melegtől csak az utóbbi években! Csak én érzem így?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mi a meglátásotok.

Megfigyeltem, hogy 2015-ben volt az első olyan nyár, amikor rettenetesen szenvedtem a melegtől, és azóta minden nyár felér egy kínzással.

Nem tudom, hogy ez miért van: egyrészt nagyon túlsúlyos vagyok, de a környezetemben a vékony emberek is szenvednek. Régebben nem éreztem ezt!

Tehát azért szenvedek ennyire, mert:

- Kövér vagyok?

- Öregszem? (38 leszek)

- Egyértelműáen az időjárás változott meg?


(szavazást akartam, de még nem engedi)


Szerintetek mitől lehet ez?



2021. júl. 9. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mind a háromtól egyben :)
2021. júl. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Mosógépre van pénz? Csodatelefonra van pénz? Palackozott vízre van pénz? Cigarettára van pénz? Plazmatévére van pénz? Utazgatni van pénz? Bóvlikra van pénz? Manikűrre van pénz? Mert ha igen, akkor legyen klímára is. És pont. Igen, normális ember, akinek be is van kötve az agyába a hőérzékelés, szenved a hőségtől. Akárhány éves és kiló. És normális ember tesz ellene, hogy minél kevesebb időt kelljen hőségben léteznie. Dehogy akar hozzászokni a hőséghez. Viselje el a fene, meg a sok agy nélküli! Részvétem, ha aszfaltozómunkás vagy, de ha nem, akkor nem kell kiállni a Napra.
2021. júl. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Az időjárás változott meg annyira
2021. júl. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is az éghajlat változás az oka. Nem véletlenül lehet annyit olvasni mostanában a klímavédelemről meg a környezetszennyezésről.
2021. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

2-es, olyan ostoba vagy, mint az ég, de nem magyarázom el, miért. Mi sem tehetjük meg, hogy klímát teszünk, és nem jódolgunkból.


Kérdező: mert régen nem 38 fok volt árénykban nulla záporral.

2021. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Mosógépre van pénz? Csodatelefonra van pénz? Palackozott vízre van pénz? Cigarettára van pénz? Plazmatévére van pénz? Utazgatni van pénz? Bóvlikra van pénz? Manikűrre van pénz? Mert ha igen, akkor legyen klímára is. És pont. Igen, normális ember, akinek be is van kötve az agyába a hőérzékelés, szenved a hőségtől. Akárhány éves és kiló. És normális ember tesz ellene, hogy minél kevesebb időt kelljen hőségben léteznie. Dehogy akar hozzászokni a hőséghez. Viselje el a fene, meg a sok agy nélküli! Részvétem, ha aszfaltozómunkás vagy, de ha nem, akkor nem kell kiállni a Napra."


Nem mintha olyan sok közöd lenne hozzá, de: van pénz arra, hogy együnk, kifizessük a rezsit, megvegyük a gyógyszereket, meg a szükséges dolgokat. Az általad felsoroltak nagyrészére nincs igényünk. Nem kell csodatelefon, bóvlik, manikűr, nem dohányzunk, nem iszunk, nem kávézunk, nem drogozunk, nem tévézünk. Boccsmá, hogy van mosógépünk és telik a 120 forintos ásványvízre. :D Viszont nem vagyunk milliomosok, hitelt pedig semmi szín alatt nem veszünk fel. Ja és nem kell kiállni a Napra, mert itt bent a lakásban is rohadt meleg van. A klíma pedig nagyon sokba kerül, de amúgy sem lenne megoldás a folyamatos használata, ha nem tudnád, egyesek azonnal megfáznak tőle.

2021. júl. 10. 18:18
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
7 év alatt nem változott annyit az időjárás. Egyértelműen a legnagyobb gond jelen esetben a túlsúly. A klíma pedig egy lakás/ház árának 1%-a, a fűtési rendszernek meg a fele (sincs), igenis kell, hogy legyen rá pénz.
2021. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, hány százaléka! Saját lakásunk sincs. Komolyan nem hiszem el, hogy ennyire ostoba, értetlen, idióta embereknek mindenre van pénze, nekem meg nincs.
2021. júl. 10. 23:03
 9/13 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem emlékszem, hogy bármilyen kérdést tettem volna fel a klímával kapcsolatban. Évekkel ezelőtt még egy ventilátorra sem volt szükség, nem hogy klímára...
2021. júl. 10. 23:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel létezni . Akik szerint ez hasznos és nincs baj azzal hogy Mon hetekig nulla az eső és hajnalig 24 cfok van az mind idiota . 2010 volt a fordulat , meleg volt az ősz és kimaradt a tél , bizonyos megyékben éjjeli fagy sem volt . Napok alatt leviragzik minden , teli féreggel a kert , lezabálnak mindent . A hőség miatt júniusban aratnak , minden lerohad . Ami marad az kokain árban van . Az is nyomott aki a nyaralást úgy éli meg hogy tömegekkel lemegy dugókat okozva valami pocsolya mellé . Tűző napra , drága étkezdékbe költ vagyonokat ,forró langosra jeges sört iszik . A maradék grill partizik tűzgyújtasi tilalom esetén és mata részegen . Ez nem a 80as és korai 90es évek . Az lefutott , de azt retrózzák a nepek vagy majmolják a nyugatot , barbekju csoki szökőkút redbull sznob proletárok .
2021. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!