Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szenvedés a melegtől csak az...

Szenvedés a melegtől csak az utóbbi években! Csak én érzem így?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mi a meglátásotok.

Megfigyeltem, hogy 2015-ben volt az első olyan nyár, amikor rettenetesen szenvedtem a melegtől, és azóta minden nyár felér egy kínzással.

Nem tudom, hogy ez miért van: egyrészt nagyon túlsúlyos vagyok, de a környezetemben a vékony emberek is szenvednek. Régebben nem éreztem ezt!

Tehát azért szenvedek ennyire, mert:

- Kövér vagyok?

- Öregszem? (38 leszek)

- Egyértelműáen az időjárás változott meg?


(szavazást akartam, de még nem engedi)


Szerintetek mitől lehet ez?



2021. júl. 9. 23:38
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szerintem régebben is ugyanilyen meleg volt nyáron. Amikor én általános iskolás voltam (2001-2009 között), akkor is majd megsültünk amikor mentünk kirándulni vagy fociztunk. Simán volt 40 fokos hőség akkor is, sőt már 100 évvel ezelőtt is..
2021. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es

Attól függ mennyire régen. Kb 95-ig igenis hűvösebb volt nyáron, különösen a június, amit te is emlegetsz. Megnézheted itt:

[link]

Random példák júniusra 83: 1 nap 30 fok felett, 84: 0 nap, 85:0 nap , 86: 5 nap

2021. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11, szerinted ami egy baromság . Az hogy egy egy évben ritkán beüt egy forró nap az semmi . Azt is kalkulald be hogy foci kiizzaszt a kirandulás és birhatatlan ha tömött jarműben el van szivva a levegő .
2021. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!