Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a mostani nyár az extrém...

Ez a mostani nyár az extrém hőhullámaival tényleg kivételesen nehezen volt kibírható, vagy csak én öregszem?

Figyelt kérdés

38/f


Lehetőleg normális válaszokat várok.



2021. aug. 11. 10:46
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Én is rosszabbul viselem az ideit, mint az eddigieket, pedig az utóbbi 10-15 évben voltak "szép" nyarak. Én most teljes görcsben vagyok a jövő hét alakulása miatt. Már nem csak egy modell vázolja fel a napokon át tartó 40-43 fok lehetőségét... :(
2021. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen voltak nagy hőváltozások, szinte állandóan valamilyen front volt, hol hideg, hol meleg, hol kettőfront, sokan ezt nehezen viselik. Sok hőhullámvolt, és nem volt utána tartósabb lehűlés.
2021. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

#8: Az oltás sem segít rajta. Én oltva vagyok, mégis nagyon nehezen viselem. Mondjuk nekem most van egy alapbetegségem, amit durva gyógyszerekkel kezelnek, én eddig arra fogtam. De akkor ezek szerint más is rosszul viseli.

48 éves vagyok

2021. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
? Egy hét telt el augból , ott van szeptember . Jön a következő jövőhétre , a mostani csúcsokat is alámerték plusz 2 cfokkal több lett . Viharok kimaradtak . Éjszaka nyomasztó kora reggel még 20 fok , 7kor már éget a nap .
2021. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

#11


Nem mutat az előrejelzés 40-43 fokot, hol nézted? A modell, az csak modell. A met előrejelzése 29-30 fokokat mutat jövő hét keddig.

2021. aug. 11. 13:25
 16/50 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező! Délen, Dél-Keleten az előrejelzés 37-38 fokot mutat hétvégére és a jövő hétre!
2021. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

Melyik előrejelzés?


A met az csak keddig mutatja (ez nekem elég is). Az ilyen... időkép, meg viharvadász meg mittudomén oldalakkal nem foglalkozom, mert nem szakemberek szerkesztik. (Ha már offoltunk egy kicsit)

2021. aug. 11. 13:37
 18/50 A kérdező kommentje:
Szóval lényeg a lényegben, hogy ki...közösülten szokatlan és meleg az idő, és most hiába van kábé átlagos hőfok, mégis valószínűleg kifárasztotta a szervezetet sokunknál ez az elmúlt két hónap.
2021. aug. 11. 13:37
 19/50 anonim ***** válasza:
74%

[link]


Itt is pl. Napok óta fenntartja az esélyt rá, és egyre közelebb az az időpont. Ez alapján azt mondom, hogy nagyon lutri mi fog bejönni, szerintem a met is az ECMWF-et veszi alapul, de ekkora bizonytalanságnál csak döntés kérdése, hogy melyiket veszi alapul. Most még nem akarnak riogatni, aztán ha már biztosabb a pokol, akkor majd szombaton, vasárnap kiírják facebook-ra, hogy sorry, máshogy alakultak a dolgok, jön a 40+-os pokol. :/

2021. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

#19


[link]


Debrecen megjelöléssel néztem. (Közép-Tisza-vidéken lakom amúgy)


Keddre kifejezetten süllyedést mutat. Na persze lehet, hogy ezt is áthúzzák az illuminátusok.

2021. aug. 11. 14:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!