Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a mostani nyár az extrém...

Ez a mostani nyár az extrém hőhullámaival tényleg kivételesen nehezen volt kibírható, vagy csak én öregszem?

Figyelt kérdés

38/f


Lehetőleg normális válaszokat várok.



2021. aug. 11. 10:46
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Na, kedves kérdező, mit szólsz az előrejelzéshez? :) Hála a magasságosnak, a GFS pofára esett, és most nagyon úgy néz ki nem lesz itt már augusztusban dögmeleg!
2021. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Érdekes és milyen hűvösek lesznek a reggelek, idáig általában az augusztus volt mindig a legmelegebb, de most már talán nem jönnek nagyobb hőhullámok.
2021. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
42 Augusztusban már talán nem, mondjuk szeptember első fele hozhat még akármit is, de reméljük már nem nagyon száll el a hőmérséklet.
2021. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Azt mindig beszopják az előrejelzésekben, hogy augusztusban már lényegesen később kel és korábban nyugszik a Nap és ezt még a klímaváltozás sem tudja befolyásolni szerencsére. 2 órával több idő van hűlni és reggel is már nagyon nehezen szedi magát össze az időjárás, gyakran órákig vannak még alacsony rétegfelhők. Több napos lehűlés után sem elég neki 1 vagy max 2 nap ahhoz, hogy megint 30+ legyen.
2021. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
44, erre csak egy dolgot tudok mondani: 2015, nézz utána mi volt akkor augusztusban, és még szeptember közepén is. Pusztulat :(
2021. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

45-ös

A fele: [link]

2021. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Augusztus első felében volt egy közel két hetes hőhullám, azt hittem beledöglök. Azt hiszem azon a nyáron vésődött be mindenkinek a hőhullám kifejezés. Az a nyarat én sosem felejtem.
2021. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Aug-ban akkor "nyerünk", ha valami leüti 20 fokra, mert akkor nem tér egyből magához, nincsenek ilyen másnapra +5..8 fokos ugrások hiába jeleznek ilyen hülyeségeket időnként előre, ez 2015-ben is így volt. Ha júliusról áthúzódik és kitart egy hőhullám, vagy ha még teljesen aug elején vagyunk akkor - mint 15-ben is - még igen forró napok jönnek zsinórban.
2021. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:

Sokkal nagyobb lett a teljesítőképességem, sőt mondhatjuk, hogy "visszajött" ezzel a hűvösebb idővel!


Komolyan: a nyáron megijedtem,hogy már nem tudok két kilométert sem gyalogolni... mi lesz ebből.


Most már megy a járkálás ezerrel!

2021. aug. 28. 08:49
 50/50 anonim ***** válasza:

49 Én vagyok az a válaszoló, akiről azt hitted csak kötekedni akar a modellfutásokkal. :)


Pont így vagyok, ahogy Te. Közel 3 hónap után végre sportolni is tudtam, és sokmindet megcsinálni a ház körül, amit a meleg miatt csak halogattam. Kissé hűvös lett augusztus végéhez képest, de nekem százszor inkább ez, mint a 35 fokok.

Szeretem a hűvösebbet, de azért én szeptemberben még bízom egy szép nyárutóban, és október eljén talán még egy kis vénasszonyok nyarában is. Na, semmi vadulás, csak olyan 20-26 fokban gondolkodom, ami kiváló túrázó, és kirándulóidő. :)

Habár nagyon sokan mondják, hogy még visszajön a bő 30 fok, remélem csak az elmúlt évekre alapozzák ezt a feltevést.

2021. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!