Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bulizás vagy kialvatlanság...

Bulizás vagy kialvatlanság után miért van ez a problémán? Bővebben lent 20/f

Figyelt kérdés

Ha elmegyek bulizni vagy bárhová és nem alszom éjszaka, nem eszem akkor így reggel mindig így mintha össze akarna szorulni a gyomrom ilyen rossz érzés van, és hiába eszek utána se múlik el csak ha kialudtam magam. Hozzáteszem itt nem másnaposságról beszélek, ha nem iszok akkor is ez van.

Lehet nem jól fogalmaztam meg de biztos van valaki aki hasonló helyzetben van :)


2021. aug. 26. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 1 napig hasmenésem van, ha éjszaka nem alszok, vagy későn fekszem le. Alkoholt soha nem iszok, mégis olyan rossz a gyomrom, mintha egész éjjel vedeltem volna.
2021. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Én azt figyeltem meg, ha csak kólát iszok nem alkoholt, akkor is ugyanúgy másnapos vagyok, fejfájás, szar gyomor, stb...
2021. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!