Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehete leállítani az...

Hogy lehete leállítani az agyam az állandó kattogásról?

Figyelt kérdés

Folyton kattog az agyam, annyira fárasztó. Aludni sem tudok rendesen. Olyannyira, hogy reggelenként fáradtabban kelek, mint ahogy lefeküdtem. Mindent túlagyalok. Esténként sok időt töltök relaxálással a kádban, de a nyugalom csak addig tart, míg nagyon tudatosan figyelek rá. Direkt nagyon kevés időt töltök telefonnyomkodással, csak a családommal beszélgetek Messengeren. (Németországban élek) Ajánlották, hogy olvassam magam álomba, így is teszek már több hete, mégis szenvedek "alvás" közben. Érzem, hogy erölködik az agyam, így ébrenlét és alvás közti állapotban vagyok egész éjjel. Hiába próbálkozom 5-6 illetve 12-13 órás alvásokkal is. Igazán csak 15 órás alvás segített, de az már konkrétan nem lenne élet, ha annyit aludnék. Egész nap olyan érzésem van, mintha össze akarnék esni. A doki szerint egészséges vagyok, szóval nem tudom merre menjek.

25 éves lány vagyok, jelenleg nem dolgozom, kevesebb stressz ér, mint valaha.

Vérnyomásom örülök, ha eléri a 100/60-at, rettenetesen szoktam fázni. Köze lehet hozzá?



2019. máj. 13. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem fárasztod le magad eléggé. Testileg lelkileg szükség van feladatokra, nehézségekre, erőlködésre. És főleg a jól végzett munka jutalmára, az elégedettségre.

Emellett valószínű, hogy kevés folyadékot is viszel be (L:100/60), és a táplálkozásodban is biztosan találnék kivetnivalót.

2019. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!