Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért voltam ma nagyon tompa...

Miért voltam ma nagyon tompa és fejfájós?

Figyelt kérdés
Sosem voltam még ilyen szinten kiütve de ma egész nap úgy délutántól fogva tompa fejfájásom volt, néha szédültem meg hányingerem is volt este fele. De este 9 óta olyan szinten fájt a fejem, hogy már ráharaptam a párnámra is és azt hittem hiába vettem be fájdalomcsillapítót, mert semmit nem hatott egy ideig, de sikerült elaludnom félig és elmúlt a kínzó fájdalom, de most hogy fel keltem még mindig tompa vagyok sőt konkrétan forgott velem a szoba is, érzékeny lett a szemem a fényre stb..de legalább nem fáj a fejem. Egész nap nem esett az eső de nagyon erősre volt, borult meg minden de csak este kezdett esni és lehet ez miatt is volt, hogy nyomott nedves idő volt csak mindig az eső leesése után szoktam jobban lenni. Bár most mensizek de már elmúlt viszont ennyire rosszul sosem voltam. Az ágyban néha kirázott a hideg is. Vérnyomást nem néztük meg de sosem volt azzal baj még ha szédültem se. 24N vagyok.

2021. szept. 30. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Velem is ugyan ez volt. Egesz nap komas voltam delutantol elkezdett fajni a fejem es hanyingerem is lett. Este meg mar szet szakadt. Utana kiallitotta a gyogyszer es sikerult elaludnom, de 4 korul felkeltem es razott a hideg. Szerintem a hidegfront miatt lehetett, mert most mar semmi bajom.
2021. szept. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hidegfront... Nekem is iszonyat migrénem volt meg szédülés is mellé...
2021. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!