Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lelki nehézségek miatt lehetek...

Lelki nehézségek miatt lehetek lázas?

Figyelt kérdés

A napokban valahogy minden összejött az életemben. Ez javarészt a 2020-as év mellék hatásaiból ered. Folyton stresszes vagyok mostanában, elég magányosnak érzem magam, és valahogy folyton fáradt vagyok. Tegnap is érthető okokból itthon voltam, nem találkoztam családon kívül másokkal,és itthon mindenki egészséges.Reggel egyszerűen nem tudtam felkelni, nagyon megizzdtam, nincs étvágyam, folyton fázok és fel is ment a lázam. Anyáéknak inkább nem mondtam semmit, így is aggódnak eleget, meg csak a bátyám van itthon és inkább nem fárasztottam őt se. Lehetséges, hogy lelki oka van, vagy valami más miatt lehet?

16/L



2020. nov. 22. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Elkaptál valamilyen fertőzést, de simán lehet covid is.
2020. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a tudatlanságért, csak épp ezt nem értem. Hogy lehetséges ez ha ki sem mozdulok?
2020. nov. 22. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. bátyád hozott haza valami fertőzést, ami az ő immunrendszerének meg se kottyant, de a tied a stressz miatt nincs a csúcson, és emiatt ment fel a lázad? De lehet a bátyád tünetmentes vírushordozó, akár COVID is.
2020. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ember, rengeteg dolog miatt lehet láza. Most hogy jàrvány van miert hiszi mindenki azt, hogy a többi betegség megszűnt létezni? Eddig is voltak lázas emberek és lesznek is. Ezer más oka lehet. Nem mondom hogy most ki van zárva a korona, de egy egyszerű nátha is lehet. Télen nem ritka.
2020. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell mindenben a kovidot látni? Rohadt beteges dolog hogy vki köhög egyet kovid. Tüsszent, kovid. Kérdező, a stressztől lehet hőemelkedés is, enyhe láz is akár.
2020. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a stressz, mint LÁMPALÁZAT OKOZÓ folyamat - okozhat akár hőemelkedést, sőt kisebb lázat is...


Jól sejted, megerősítelek a gyanakvásodban.


Megküzdési módszerekkel kapcsolatban pedig hozzájuthatsz információkhoz a google keresőbe ütve a kulcsszavakat.

2020. nov. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!