Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Étvágytalanság és Hali panaszok?

Étvágytalanság és Hali panaszok?

Figyelt kérdés

Feleségem kb. 1 hónapja küzd ezzel. Hiába érzi, hogy éhes. Kifordul a szájából az étel. Nem fáj a gyomra, hanem rossznak érzi olykor. Alig eszik, emiatt gyenge és nincs kedve semmihez.

Volt kb. 10 napos szakasz, amikor nem volt panasza.

Hasi UH negatív lett, labor csak eztán, mert a h.o. nem igazán együttműködő. El se lehet érni, csak az asszisztens veszi fel a telefont néha és úgy kell nekünk vizsgálatot javasolni.

Azt tudni kell, hogy évekig szedett hangulatjavítót, amit orvossal konzultálva letett nyár végén. Nem tudom, hogy ennek lehet-e köze hozzá. Fiatal, 30 eleji nő.


2021. okt. 18. 18:30
 1/4 A kérdező kommentje:
*hasi panaszok
2021. okt. 18. 18:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Csináltassatok egy nagylabort vér+vizelet. Magán rendelők és laborok sem kérnek érte sokat és utána egy belgyógyászati konzultációt. Nem vagyok orvos, csak némileg tájékozott, nekem ez valami hiányállapotnak tűnik, de lehet a hangulatjavító elhagyásának mellékhatása is.
2021. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor ne gondoljak nagyon komolyra? Már tiszta ideg vagyok én is. Lelkileg én sem vagyok a legerősebb.

Milyen hiány állapotra gondolsz?

2021. okt. 18. 19:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Állítólag a gyógyszer elhagyása nem okoz ilyen tünetet a dokija szerint. Már megkérdezte.
2021. okt. 18. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!