Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavar, nem tudok eleget...

OliverP.S kérdése:

Alvászavar, nem tudok eleget aludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hetek óta küzdök alvászavarral.


Még tanulok , de emellett sportolok, illetve hétvégenként dolgozom.

Hetek óta egyszerűen képtelen vagyok 3 max 4 órànál többet aludni egyhuzamban, felkelt a testem folyamatosan. Az éjszaka közepén, jellemzően éjfèl körül megébredek és képtelen vagyok visszaaludni reggelig, mert olyan, mintha kialudtam volna magam teljesen. Borzalmasan elfáradok olyan. 11-13 óra fele, küzdök a fennmaradàssal. 3-4 óra fele szoktam lemenni az edzőterembe edzeni, heti 4-5 alkalommal, ahol teljesen kimerülök fizikailag. Nem küzdök semmi mentális betegséggel, problémával illetve az étkezésem is kiegyensúlyozott.

Vajon mi okozhatja ezt a kínzó alvászavart? Ez előtt sosem volt ilyen, most pedig már hetek óta minden egyes nap küzdök vele.



2021. okt. 19. 22:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 20 éves férfi vagyok.
2021. okt. 19. 22:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a magnéziumpótlást.
2021. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kimerültség (túl sok a munka, tanulás, sport együtt vagy túl megerőltető a sport)


Kevés idő pihenésre, kikapcsolódásra, lazításra.


Szorongás, aggodalmaskodás, stressz.


Változás az életedben. Ez pozitív is lehet, van pozitív izgalom.

2021. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kipihent vagy, akkor mehet a youtube :)
2021. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tejet igyál este
2021. okt. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!