Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok aludni jövő héten...

Nem tudok aludni jövő héten allamvizsgazom de nem izgulok de megsem megy az alvás mit tegyek ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 02:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Írass föl altatót a háziorvosoddal. Fél szemmel próbálkozz először. Éhgyomorra vedd be (4 óra evés nélkül teljen el). Még most próbáld ki, hogyan hat rád, mert ha másnapra kókadt leszel az ne az államvizsgán derüljön ki.
2021. dec. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Me görcsölj rá, pl én se tudok ha nem vagyok álmos, és addig nem is erőltetem.. így nem vet szét az ideg..
2021. dec. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapból azt mondanám, hogy egy kis mozgás és valeriana segíthet, de neked most nagyon nincs időd heteket várni, hogy ugyan mi fog hatni. Ebben a helyzetben talán tényleg egy gyengébb altató segít ideiglenesen, csak hogy addig ne merülj ki. Sok sikert!
2021. dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!