Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kinek hol volt a legveszélyese...

Kinek hol volt a legveszélyesebb ahol rá jött már a hasmars??

Figyelt kérdés
Tejérzékeny vagyok így nálam gyakori.volt már suliba buszon és egyszer buliba :( 24L

2021. dec. 8. 06:17
 1/6 molnarmarcell21 ***** válasza:
Iskolában. De tanárként :D
2021. dec. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Egyetemen. Fujjogtak akik bent voltak rajtam kívül a wc-n. Ciki volt, utána vártam hogy mikor is menjek ki, nehogy meglássanak.
2021. dec. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Hát erről tudnék mesélni..

Igazából szinte nem volt olyan hely,ahol ne esett volna meg 😆

Pár éve valahogy normálisabb lett a helyzet.kb 25 évig ez olyan mértékben keserítette meg az életem, hogy gyakorlatilag heti több alkalommal kerültem olyan helyzetbe, hogy ha most nem💩be, akkor soha.

Mindig irigyeltem az olyan embereket,akik azt mondják,na én sehol nem tudok,csak otthon, nyugiban a saját wc-n.

Na.. gondoltam, ha tudnád milyen szerencsés vagy!

Én meg örültem,ha találtam egy bármilyen wc-t vagy épp bokrot.

2021. dec. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Autópálya, hatalmas dugó közepén.
2021. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
93%
Erről mindig egy 40 évvel ezelőtti sztori jut eszembe. Ha a nagyszüleimnél voltam, mindig meglátogattam a falu plébánosát, és összedobtunk egy jó ultipartit. Ilyenkor rendszerint ott is ebédeltem. Egy alkalommal halászlé volt az ebéd, jó csípős, hogy csússzon rá a fröccs. Estefelé indultam vissza a nagyszüleimhez, és igencsak tekergette a beleimet az erős paprika, de nem volt nagy táv, gondoltam, ezt az 5-600m-t kibírom. Tartogattam is derekasan, és már csak 20 m lehetett az árnyékszékig, amikor úgy gondoltam, átlépem az árkot. Na, azt nem kellett volna!
2021. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt velem is ciki helyzet, közép iskolás voltam kiránduláson voltunk 4 5 voltunk fiúk, pontosan már azt nem tudom hol, de rám jöt a inger, volt olyan hely ahol félre tudtam gyorsan vonulni, de viszont a baj csak az volt hogy nem olyan volt a helyzet hogy csak ott ki engedem és ott hagyom, gyorsan gondolkodtam mit tegyek, eszembe jutott hogy táskámban van szatyor rá jöttem az úgy nem jó, majd már a leg végső megoldás, volt a táskámban egy farmer rövid nadrág ki terítettem, fölé gubasztotam rá tolytam, össze hajtogattam bele zacskóba jó be csomagoltam, haza értem otthon tudtam ki pucolni belőle ki mosni.
2021. dec. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!