Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb sztori...

Mi volt a legcikibb sztori amikor rádtört a hasmars?

Figyelt kérdés
Kibírtad a wc-ig?
2021. júl. 26. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Barátomtól mentem haza reggel, o meg ment munkába. Mikor elbucsuztunk mar ereztem, hogy kell, de gondoltam kibirom, mint mindig. Sajnos a metron mar mintha bement volna bugyiba (szerencsere volt benn betet) aztan mikor atszalltam villamosra ott mar nagyon kellett. Kb összeszorított seggel ultem, vegul le kellett szalljak es kerestem egy bokrot. Ott elinteztem, de tuti lattak, es nagyon sok fos jott, ami azert fura mert elozo nap alig ettem vmit. Ezen kivul nagyon sokszor jott mar ram, de mindig kibirtam, nagyreszt itthon vagy valaki hazaban voltam ott meg eltudtam menni. De ez gyilkos volt, akkor megfogadtam hogy viszek mindig szentabit, es beveszem mar ha előre erzem h faj.
2021. júl. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Van hasonlo élményem :(
2021. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mit kell ebbe lepontozni bazeg ez történt es kesz
2021. dec. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!