Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen hasmenes, majd utana...

Hirtelen hasmenes, majd utana semmi, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Vasarolgattam ma delutan baratnoimmel egy plazaban, mikor egyszer csak hipp hopp begorcsolt a hasam es hirtelen azt hittem csunyan fogalmazva hogy bef*sok ott helyben... Gyorsan elsiettem vecere, ott kijott aminek ki kell hasmars kereteben, azota viszont semmi egesz nap. Ilyen meg sosem tortent velem, nagyon megijedtem. Szerintetek mi lehet ez? Vagy mitol? Se nem menstrualok, se nem ettem olyat emlekeim szerint es kb. sosincs hasmenesem.


21

L



2020. szept. 23. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Derült égbõl foscunami?
2020. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Fogalmazhatunk igy is, igen.
2020. szept. 23. 21:43
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Korona... viccen kívül lehet mégis ettél valami olyat hiába az ízén nem érezted hogy nem jó. vgay stressz stb bármi okozhatja
2020. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Sima gyomorrontás, fontos a folyadékpótlás, ma-holnap igyál sok vizet, de ne egyszerre sokat, fokozatosan, egyébként ha nem tér vissza a továbbiakban nem kell vele foglalkozni.
2020. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Rendszeresen edzem es odafigyelek a taplalkozasra, hidratalasra, szoval ezert sem ertem... Ma reggeli utan ittam egy kavet, ebedre pedig gyumolcslevest, aztan salit ettem csirkevel, szoval tenyleg semmi olyat... Azt is plazaban. Aztan erre ra egy orara jott a hasmenes...
2020. szept. 23. 21:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
kávé és gyümölcsleves. mindkettőben van tej. nem vagy laktózérzékeny?
2020. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Minden reggel kavezom es sosincs tole semmi bajom, altalaban beinditja a belmukodesem es megyek tole wc-re, de hasmenest sose okoz. Gyumilevest is heti rendszeresseggel fogyasztok, sosincs vele gondom. :)
2020. szept. 23. 22:16
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor passz. marad a stressz?
2020. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gyümölcsleves friss volt? Salátán volt öntet?
2020. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyomorrontást okozhat pl. vírus is, nem csak ételben kell gondolkodni.
2020. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!