Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudsz-e, olyan házi módszert,...

Tudsz-e, olyan házi módszert, inzulin, gyógyszer nélkül, ami segít a magas vérnyomásban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 12:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,Kedves Bea ,őszinte és kielégítő válaszát ,,alátámasztja , hogy gyógyszer mellékhatásai nélkül is lehet a vérnyomást rendbe tartani !
2010. szept. 8. 12:10
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia! Go orvos vagyok. :) És amúgy nem vagyok orvos, hanem gyógyszerész leszek majd 5 év múlva. :)

Nem akartalak egyáltalán megbántani. Annyi a probléma, hogy ugye itt sokan megírják a tapasztalatukat, ami nem probléma, de sok esetben ezek nem segítenek, vagy rossz módszerek. A vérnyomás a legkétesebb dolog. Ami az egyik embernek segít, a másiknak nem, vagy éppen még ront a helyzeten.

Vérnyomás problémával orvoshoz kell fordulni. Ha ő úgy állapítja meg, hogy nem vészes, akkor lehet gyógyszertárban, vagy gyógynövény boltban gyógyszernek nem minősülő készítményeket venni. A kivizsgálás azért fontos, mert magas, ill alacsony vérnyomást nagyon sok különböző dolog okozhat, amiknek eredete, kiváltó oka más-más. Ha a kivizsgálás nem jelez semmi problémát, utána lehet próbálkozni házi módszerekkel. Ez saját vélemény, nem kell vele egyetérteni.

2010. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Üdvözöllek ,Go orvos úr !,Elfogadom válaszod ,némi fenntartással ,én úgy gondolom ,hogy aki ide leírja egészséggel ,vagy bármi mással problémáját ,az már végig járta az orvosok által kijelölt utakat ami bizony nem segített ,azért folyamodnak más módszerekhez,és hidd el, hogy sokszor nem is a gyógyszer által gyógyulnak meg emberek ,NEM MINDENKI TUD ELSŐ SORBA GYÓGYSZERT SZEDNI !Van akinek kikészül a gyomra a gyógyszer mellékhatásaitól, EZÉRT KERESIK A RÁSZORULÓ BETEGEK A MEGFELELŐBB SEGÍTSÉGET! 1 valamin segít, amennyit segít 5x annyit ront a belső szerveinken ,megszeretném látni ,ha megtanulod a gyógyszereket milyen mérgeket tartalmaznak ,majd szívesen adod -e ?Édesanyádnak vagy drága gyermekednek, VAGY TE IS LEGJOBB MÓDSZERT VÁLASZTOD MAJD. ÜDV Zsóka
2010. szept. 9. 18:15
 14/15 anonim válasza:

Fehérliszt, fehércukor helyett összetett szénhidrátok, azaz gabonák, zöldségek és gyümölcsök fogyasztása nagyon fontos.

citrom, csalán, csipkebogyó, fagyöngy, fekete ribizli, fokhagyma, galagonya, gyermekláncfű, körömvirág,

EWica

2010. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kedves Bea ! Én magam is embereken segítek ,mivel gyógyítok ,de sok mindent magamon próbálok ki ,ez valami csodálatos amit leírtál,én mindenkinek ajánlom a citromfű teát de csak a tasakost nem a filterest ,napi 4x 3dl és nem forralt vízzel le áztatni, csak meleggel ,ezáltal meg nyugszanak az idegek és csökken a vérnyomás ,és nem biztos hogy gyógyszer is kell,és el lehet kerülni a gyógyszer mellék hatásait, azért írom le kilehet próbálni ,annak aki erős gyógyszert szed és az sem sokat segít ,üdv
2011. jan. 20. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!